Про Академію

Меню

Лекція Голови делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста Поля Арні Анрі

23 Лютого 2005 17:10

23 лютого відбувся традиційний візит Голови делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста Поля Арні Анрі до Міжрегіональної Академії управління персоналом. Під час лекції Поль Арні Анрі розповів студентам Інституту права про діяльність МКЧХ та особливості завдань цієї організації в умовах сучасного світу, під впливом глобалізації.

На початку своєї розповіді, він процитував Нельсона Манделу, якого відвідували представники місії Червоного Хреста в його ув’язненні: «В діяльності Міжнародного Комітету Червоного Хреста важливо не те хороше, що він робить, а те погане, якому він перешкоджає».

Міжнародний Комітет Червоного Хреста був заснований майже півтора століття тому. Його місія полягає в тому, щоб надавати захист та допомогу постраждалим у збройних конфліктах. Принцип, яким керується МКЧХ полягає у тому, що навіть у війни є границі, які обмежують методи і засоби ведення військових дій і поведінку сторін конфлікту. Зведення основаних на цьому принципі правил складає міжнародне гуманітарне право, основою якого є Женевські конвенції – до них приєднались 191 держава. Зараз гуманітарні місії Червоного Хреста діють у 30 країнах конфліктів по всьому світу.

Наприкінці зустрічі Поль Арні Анрі відповів на запитання студентів МАУП.

Поділитися посиланням: