Про Академію

Меню

Лекція представників Духовного управління мусульман України

01 Березня 2007 11:51

Нещодавно до Міжрегіональної Академії управління персоналом за сприяння заступника директора з міжнародних зв’язків Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин імені Аверроеса Юсеф Нахлі, завітали викладач Ісламського університету при Духовному управліні мусульман України Тахір Тахватулін Мінівалієвич та шейх Хусам Халавані. Представники Духовного управління мусульман України  зустрілись з студентами Академії, зокрема Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин імеін Аверроеса.

Тема зустрічі: Іслам релігія всіх Пророків.  

Під час зустрічі шейх Тахір Тахватулін розкрив сутність ісламу, розповів про традиції та спосіб життя мусульман, а також відповів на численні запитання студентів, які стосувались особливостей мусульманського віровчення і звичаїв. Він пояснив значення понять іслам («покірність», «поклоніння») – поклоніння єдиному Богу, шаріат – закон божий, салам – мир; він наголосив на тому, що всі релігії вчать вірі у єдиного Бога, тому всі віруючі, не залежно від національностей, мають жити у мирі і злагоді, знаходити порозуміння у взаємовідносинах. У своїй промові розглянув деякі аспекти проблем тероризму та глобалізації.

Сьогодні в Україні близько мільйона мусульман і з року в рік кількість віруючих ісламу зростає. Гість  висловив сподівання, що такі зустрічі, що дають правдиві знання про мусульманський світ, сприятимуть взаєморозумінню між народами, а також допоможуть майбутнім дипломатам та політологам, яких готує Академія, у їх подальшій кар’єрі.  

 

Поділитися посиланням: