Лицар МАУП

06 Червня 2008 10:58
 На початку літа у Міжрегіональній Академії управління персоналом традиційно обирають найкращого, найрозумнішого, найталановитішого та найкрасивішого серед студентів. Представники інститутів МАУП демонстрували свої здібності і таланти, красу та щирість, найкращі властивості чоловічого характеру. Конкурсанти створювали яскраві образи відомих персонажів з близькими їм рисами характеру, демонструючи артистичність та винахідливість.
 
Після успішно виконаних конкурсних завдань, компетентне журі, зваживши всі за і проти, віддало   звання «Містер Спортсмен» найбільш фізично підготовленому студенту Інститут менеджменту та бізнесу Олексій Нечитайлов, звання «Містер талант» отримав Микола Папикін з інститут міжнародної економіки та фінансів, «Містером галантність» названо студента Інституту права Сергія Бартко.

А переможцями стали: третє місце – Олег Пікулих (ІМЕФ), друге місце – Анатолій Фесянов (Інститут права), а перше місце і звання «Лицар МАУП» отримав Реваз Русадзе з Економіко-правового технікуму при МАУП.
Поділитися посиланням: