Про Академію

Меню

МАУП - Лауреат Всеукраїнського галузевого рейтингу „Кращі підприємства України”

28 Грудня 2011 16:55

Напередодні шанованих у християнських країнах свят Різдва Христового і Нового року традиційно підводять підсумки, аналізують успіхи і досягнення професійної та суспільної сфери. Так, Експертна рада Міжнародної іміджевої програми „Лідери ХХ століття” розглянувши діяльність відомих організацій і підприємств України, відзначила їх почесними нагородами.

Програма „Лідери ХХ століття” здійснюється у двадцяти восьми країнах євразійського регіону і підтримується впливовими міжнародними організаціями: Європейською Бізнес-Асамблеєю (Оксфорд, Великобританія), Європейським центром дослідження ринку (Брюссель, Бельгія), Міжнародним Конгресом промисловців і підприємців (Москва, Росія), Собором слов’янських народів Білорусі, Росії, України (Москва, Росія), Асамблеєю ділових кіл (Київ, Україна), Національною лігою споживачів Казахстану, громадськими організаціями, професійними і творчими союзами країн СНД, Європейського Союзу, Близького Сходу, Африки.

Церемонія вручення відбулася під час Новорічного ділового прийому в ході Великого Різдвяного лицарського балу у Палаці мистецтв „Український дім”, який щорічно збирає кращих представників ділової, наукової та культурної еліти України.

Високою громадською оцінкою діяльності колективу Міжрегіональної Академії управління персоналом стало включення нашого навчального закладу до числа Лауреатів

 Всеукраїнського галузевого рейтингу „Кращі підприємства України” у номінації „освіта”.

Крім того, за значний внесок у розвиток економіки України та високоефективне керівництво ректор МАУП Анатолій Миколайович Подоляка був удостоєний почесного звання „Кращий керівник року”.

Загалом у рейтингу взяли участь близько двохсот підприємств та організацій з галузі науки, освіти, культури, виробництва, які також були відзначені за меценатство, благодійну і спонсорську діяльність.

Поділитися посиланням: