Про Академію

Меню

МАУП отримала премію European Awards for Best Practices-2014

20 Червня 2014 10:30

Нещодавно організація European Society for Quality Research – ESQR (Європейське товариство дослідження якості) вручила премії 59 компаніям, структурам державного рівня і організаціям різних галузей з Європи, Азії, Північної та Південної Америки, Австралії. Єдиним переможцем від України цього року стала Міжрегіональна Академія управління персоналом.

Європейська організація визнала високу якість освіти в МАУП і нагородила престижною премією European Awards for Best Practices-2014. Оцінювання проводилось європейськими експертами за різними критеріями. Зокрема звертали увагу на інновації, які застосовуються в процесі навчання, сучасні технології та культуру освітнього процесу.

 

«Для нас честь отримати високу оцінку від «Європейського товариства дослідження якості», – підкреслив ректор МАУП Анатолій Подоляка, – Ми опинилися в одному ряду з найбільшими підприємствами, організаціями та вузами з різних країн світу. Ця премія дає нам можливість брати участь в інших міжнародних конкурсах і конвенціях ESQR, розвиватися і досягати нових висот, щоб ще раз підкреслити, що МАУП – це завжди новації, передовий досвід, кращі педагогічні кадри і як наслідок – якісна освіта і успішне майбутнє випускників».

 

Відомо, що ESQR знаходиться в Лозанні (Швейцарія). Товариство сприяє поширенню культури якості, визнанню передового досвіду ведення бізнесу, технологічної інновації, а також досягнення якості в організаціях в усьому світі та рекламі стратегій успішної діяльності.

Премії і нагороди ESQR в різні роки отримували такі міжнародні бренди як Philips (Голландія), Carlsberg (Данія), Unicredit (Італія), Nippon (Японія). В освітніх програмах ESQR беруть участь десятки вищих навчальних закладів по всьому світу.

Поділитися посиланням: