Про Академію

Меню

МАУП підписала договір з «Союзом Гагаузів України»

07 Жовтня 2009 15:31

Нещодавно у МАУП було підписано договір про співпрацю між Міжрегіональною Академіє управління персоналом та Всеукраїнською громадською організацією «Союз Гагаузів України» для подальшої роботи в галузі відкритої освіти. У підписанні взяли участь ректор МАУП Валерій Захожай, президент «Союзу Гагаузів України» Федора Іванівна Арнаут та директор Департаменту розвитку та змісту міжнародної освіти Ірина Климкова.

 Більшість гагаузів, понад 180 тисяч, живуть в Автономному територіальному утворенні Гагауз Єрі у складі республіки Молдова. Ще одна частина, близько 35 тисяч, проживає в Україні, переважно в Одеській області. Гагаузи компактно мешкають у селах Дмитрівка (Дімітровка), Олександрівка (Сатилик Хаджі), Червоноармійське (Кубей), Жовтневе (Каракурт) та інших. Гагаузи проживають також і в інших областях України.

Всеукраїнська громадська організація "Союз Гагаузів України" була заснована 6 березня 2007 року. До складу цієї організації входять 14 регіональних осередків по всій Україні. Мета Всеукраїнської громадської організації «Союз Гагаузів України» - служити на користь гагаузам, зберігати і розвивати гагаузьку культуру й мову, втілювати в життя давні самобутні звичаї, вивчати нашу історію, молодому поколінню гагаузів прищеплювати патріотичні почуття до батьківщини й народу, бути захисниками рідного народу. Освітянська галузь також належить до сфер, якими опікується організація. Тож співпраця, передбачена договором, обіцяє бути перспективною і цікавою для обох організацій. Адже, як відомо, Академія завжди радо вітає у себе нових студентів різних національностей і стає для них привітною і гостинною Альма-матер, де вони можуть не лише отримати якісну освіта, але й розвивати свої здібності і культурні традиції.

Поділитися посиланням: