Про Академію

Меню

МАУП підписала угоду про співпрацю з німецькою освітньою інституцією DBI Projekt und Bildung GmbH

26 Березня 2015 14:08

5 березня ректор МАУП А.М.Подоляка підписав угоду про співпрацю в галузі відкритої освіти керівництвом німецької освітньої інституції DBI Projekt und Bildung GmbH.

Інституція працює з 2010 року, за власними програмами підготовки та перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у галузі машинобудування, торгівлі, економіки менеджменту. Також інститут активно співпрацює з Міжнародною Школою менеджменту послуг та Лейбніц Інститутом міждисциплінарних досліджень (LIFIS). Партнерами у здійсненні професійних освітніх програм є також Університети Землі Саксонія: Вища Школа Міттвайда - Університет прикладних наук; Технічний університет в г.Хемніц; Технічний університет в м.Дрезден; а також  інші навчальні заклади Німеччини.

  

Новий напрямок розвитку інституту - залучення студентів з країн Азії, Індії та Китаю. Успішно працює програма мовних курсів для абітурієнтів з інших країн.

Підписанню угоди передували консультації проректора з міжнародних зв’язків О.Дороховського та професора Ф.Зібера, директора і власника компанії в м.Хемніц, (Саксонія, Німеччина), на яких було досягнуто домовленостей щодо організації в Німеччині на базі DBI Projekt und Bildung GmbH навчально-консультаційного центру МАУП, де будуть навчатися студенти за програмами МАУП за рівнями бакалавр та магістр. В перспективі також співпраця в галузі підготовки докторів філософії.

Поділитися посиланням: