Про Академію

Меню

МАУП планує запровадити мовні курси для абітурієнтів у Туреччині

18 Липня 2011 11:58

Днями відбулася робоча поїздка проректора з міжнародних зв’язків – генерального директора Міжнародного відкритого університету МАУП Ігоря Піляєва до Туреччини. Завданням поїздки було розширення набору турецьких студентів до Академії та вивчення практичних можливостей реалізації проекту мовних курсів для іноземних абітурієнтів МАУП, що дозволило б їм поступати безпосередньо на перший курс бакалаврату, минуючи Підготовче відділення.

У ході візиту відбулися зустрічі та переговори з керівництвом Університету Фатіх (м. Стамбул) та Університету імені Наміка Кемаля (м. Текірда). Також в рамках візиту пройшла зустріч з заступником губернатора провінції Текірда з питань освіти паном Бекіром Коцакундакчі та з адміністрацією департаменту освіти провінції Текірда.

Під час переговорів, що проходили в теплій конструктивній атмосфері, було обговорено напрями співробітництва в галузі підготовки, обміну студентів та підвищення кваліфікації. У місті Стамбул проректор МАУП мав зустріч з керівником одного з найпопулярніших телевізійних каналів ТЕК RUMELITELEVIZYONU, відомим громадським діячем паном Атіллою Байкалом. І.С Піляєва було запрошено на прямий ефір зазначеного телеканалу, де він дав розширене інтерв’ю про МАУП, розповів про стан та перспективи підготовки іноземців, зокрема турецьких студентів, в Академії, та представив інноваційні проекти в сфері міжнародної освіти.

Також відбулася поїздка до одного з найбільших ділових міст Бурси, де пройшли переговори з представниками турецького ділового світу, які працюють у галузі освітніх послуг. Турецька провінція Текірда розташована в європейській частині Туреччини і вирізняється тим, що в цій місцевості проживає значна частина турецьких громадян болгарського походження; зазначене надає сприятливі стартові можливості для вивчення слов’янських мов, зокрема, української та російської, якими навчаються в Україні іноземні громадяни. Таким чином, цей регіон, так само, як і великі туристичні міста (Стамбул, Анталія тощо), могли б стати базовими для запровадження вищезгаданих мовних курсів для турецьких абітурієнтів МАУП.

Поділитися посиланням: