Про Академію

Меню

МАУП посіла сьому сходинку в освітньому рейтингу СКМ

12 Червня 2009 12:15

Не секрет, що сьогодні юним абітурієнтам та їхнім батькам досить складно зорієнтуватися у різноманітті навчальних закладів та освітніх послуг. Своєрідна підказка з’явилася у них завдяки всеукраїнському рейтингу вищих навчальних закладів «Компас», який підготувала компанія СКМ. Це вже другий випуск рейтингу, оснований на даних 2009 року. Після публікації першого випуску відмічалась необхідність подібних досліджень в Україні, оскільки вони формуються за критеріями ринкового попиту молодих спеціалістів і відображають інтереси головних споживачів освітніх послуг – студентів, випускників та роботодавців.

Новим рейтингом «Компас» охоплено 234 вузи, в ході дослідження були опитані випускники, компанії-роботодавці та представники компанії-експерта. Навчальні заклади добирали таким чином, щоб у них велася підготовка хоча б за одним з п’яти напрямів, що досліджувалися: «бізнес-економіка», «право», «інженерно-технічні», «ІТ», «архітектура-будівництва». Тобто до рейтингу увійшли ті ВНЗ, які дають ділову та технічну освіту, оскільки саме через низьку якість цієї освіти економіці України не вистачає кваліфікованих фахівців.

Міжрегіональна Академія управління персоналом – економіко-гуманітарний ВНЗ. А ще це найбільший недержавний вищий навчальний заклад України. За 20 років роботи в Академії підготовлено тисячі кваліфікованих фахівців-управлінців: керівників виробництва та бізнесу, менеджерів, фінансистів, маркетологів, соціологів, психологів, юристів. Тож Академія також входила до вузів рейтингу «Компас» і посіла сьоме місце, що є безперечним підтвердженням суспільного визнання і довіри. Досвід роботи МАУП у галузі освіти дозволяє їй пропонувати своїм студентам якісні освітні послуги, сучасні умови навчання, потужну матеріально-технічну і методичну базу, а також цікаве і корисне дозвілля.

Таким чином, новий рейтинг допоможе випускникам шкіл зробити більш свідомий вибір навчального закладу і як результат – отримати конкурентоспроможну освіту. Для роботодавців цей рейтинг стане орієнтиром у підборі висококваліфікованих кадрів.

За матеріалами сайту
Поділитися посиланням: