МАУП продовжить акції протесту

22 Листопада 2006 14:01

Прем’єр-міністрові України
В.Ф.Януковичу

Голові Верховної Ради України
О.О.Морозу

Президентові України
В.А.Ющенку

9 листопада ц.р. відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, який розглядав конфлікт між Міністерством освіти і науки України, з одного боку, і системою недержавних вищих навчальних закладів, у тому числі Міжрегіональною Академією управління персоналом, з другого, на якому було прийнято рішення про створення тимчасової слідчої комісії.

Враховуючи побажання членів Комітету не загострювати ситуацію під час вирішення питання у Верховній Раді України щодо створення ТСК, Наглядова рада, Ректорат, Рада трудового колективу і Студентська рада МАУП прийняли рішення про призупинення пікетування Кабінету Міністрів України та інших акцій протесту.

Як показали останні дні, міністр освіти і науки С.М.Ніколаєнко не тільки не припинив безпідставних наклепницьких нападок на МАУП, а навіть посилив їх. Так, в ефірі 5-го телеканалу у п’ятницю 17 листопада ц.р. прозвучали нові ще більш злостиві висловлювання С.М.Ніколаєнка на адресу Академії і її керівництва, які межують з крайньою формою психічного розладу.

Оскільки С.М.Ніколаєнко не відмовився від своїх злочинних задумів знищити МАУП, не припинив безпідставних нападок на неї, а вище керівництво держави до цього часу не прийняло ніяких заходів щодо міністра-злочинця, Міжрегіональна Академія управління персоналом заявляє про безстрокове продовження мітингів і акцій протесту до виконання всіх раніше заявлених вимог включно до відставки С.М.Ніколаєнка і віддання його до суду.

Наглядова рада,
Ректорат,
Рада трудового колективу,
Студентська рада МАУП

Поділитися посиланням: