Про Академію

Меню

МАУП відвідала делегація Університету Нікосії (Кіпр)

17 Травня 2012 15:50

16 травня ц.р. Міжрегіональну Академію управління персоналом відвідала делегація Університету Нікосії у складі Віце-президента доктора Павлоса Павлу і директора представництва Університету Нікосії в Одесі пані Наталії Фоміної.

Візит відбувся на продовження контактів, встановлених між представниками МАУП та Університету Нікосії під час міжнародних освітніх заходів у Києві та Москві.

Відбулися ґрунтовні переговори з широкого кола питань, що стосувалися проектів інтегрованих навчальних програм для бакалаврату та магістратури, обміну студентами та викладачами, підготовки фахівців з МВА та РнD, спільної науково-дослідницької діяльності, розробки та розвитку короткострокових навчальних програм та програм підвищення кваліфікації, наукового, освітньо-культурного співробітництва.

У переговорах взяли участь перший проректор Володимир Яровой, проректор з міжнародних зв’язків – генеральний директор Міжнародного відкритого університету МАУП Ігор Піляєв, проректор з наукової роботи Микола Головатий, директор Інституту менеджменту та бізнесу Олена Баєва, в.о. директора Інституту міжнародних відносин та лінгвістики Федір Медвідь, директор Міжнародного підготовчого інституту Зоя Борисова, директор Вищої школи управління Володимир Лук’янов, директор з рекрутингу Міжнародного відкритого університету Олександр Гнєдих.

В рамках візиту гості ознайомилися з освітньою інфраструктурою та культурними пам’ятниками Академії.

За підсумками переговорів укладено меморандум про взаєморозуміння, що визначає сфери та галузі взаємовигідного співробітництва. Досягнуто домовленості про подальший розвиток двосторонньої співпраці.

Поділитися посиланням: