Про Академію

Меню

МАУП вітає футбольну команду „МАУП-Єдність” з черговою перемогою

08 Червня 2011 10:58

Днями у МАУП відбулося вшанування студентської футбольної команди Міжрегіональної Академії управління персоналом. Як відомо, нещодавно у місті Тернопіль відбулися фінальні матчі X Чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів сезону 2010-2011р.р.

У матчі за перше місце команда МАУП зустрілася з футболістами Національного університету ДПС України і перемогли з рахунком 1 : 2. Обидва м’ячі забив Павло Місько (55’, 80’).  Таким чином, команда «МАУП-Єдність» (м. Київ) вкотре стала чемпіоном, на цей раз - у ювілейному X Чемпіонаті України з футболу серед ВНЗ.

Футболістів і тренерів привітали керівництво Академії та члени ректорату. Від Академії та від футбольного клубу „Єдність” висловив вдячність всім гравцям і тренерам команди заступник Голови Наглядової ради МАУП Ростислав Щокін: „Сьомий рік поспіль ми стаємо призерами і втретє – переможцями, тож мені приємно звертатися до вас з почуттям вдячності і  вкотре вітати вас з перемогою. Щиро вам дякую, адже одна справа зібратися і виграти один раз, і набагато складніше підтримувати себе в емоційному і фізичному плані, аби вигравати стабільно протягом року”.

Привітати наших переможців завітав і президент Всеукраїнської Футбольної Асоціації Студентів Віталій Пилипенко. Він був присутній на фінальному матчі і підкреслив, що перемога була заслужена і справедлива: „Незважаючи на проблеми у групі команда дійшла до фіналу, крім того, дещо пощастило на пенальті, але щастить тим, хто на це заслуговує. Тож вітаю гравців і тренерів, бажаю здоров’я і нових перемог”.

Директор департаменту фізичної культури і спорту Мирон Ільницький, завдяки організаційній діяльності якого в значній мірі спортсменам МАУП вдається досягати значних висот, подякував керівництву Академії і особисто Ростиславу Георгійовичу Щокіну за підтримку студентського спорту і всебічне сприяння участі молодих спортсменів Академії у змаганнях національного і міжнародного рівня. „Футбольна команда МАУП чотири рази ставала срібним призером Чемпіонату України з футболу серед вищих навчальних закладів і тричі здобувала перше місце. Це певна закономірність і ознака майстерності, однак ми не зупиняємося і впевнено дивимося у майбутнє, адже на горизонті нові турніри”.

Ректор МАУП Микола Подоляка підкреслив унікальність академії, як вищого навчального закладу, що готує спортсменів такого рівня: „За статистичними дослідженнями МАУП – кращий недержавний ВНЗ, але наші спортсмени показали, що він кращий і серед державних, адже жоден державний ВНЗ не має спортивних здобутків такого високого рівня. Дякую вам за сильний дух, майстерність і волю до перемоги”.

Тренер футбольної команди «МАУП-Єдність» Сергій Коновалов також був задоволений виступами своїх підопічних: „Від імені команди хочу подякувати усім, хто підтримував нас на шляху до мети. Безперечно, сьогодні команда „МАУП- Єдність”  - це колектив вправних кваліфікованих гравців, які добре грають у футбол, розуміють поставлені завдання і вміють їх реалізовувати. Однак, футбол – це командний вид спорту, і розуміння цього – найбільша заслуга команди: вони були єдиним колективом і разом йшли до мети. Всі вони на 100% реалізували свій потенціал і перемога – абсолютно заслужена”.

У фінальному матчі старання команди втілив у два м’ячі студент першого курсу Інституту права МАУП Павло Місько: „На жаль, я не брав участі у всіх матчах турніру, оскільки виступаю за професійний клуб „Кривбас” (Кривий ріг). У фінальному матчі мені вдалося забити два голи, крім того нас виручив наш воротар під час серії пенальті. Матч був досить важким, тому що команда супротивника забила перший гол, була закритою і зламати їхню оборону було складно. Але зрівнявши рахунок ми стали атакувати більш впевнено і завдяки цьому здобули перемогу з рахунком 1:2”.

Одним з кращих гравців турніру тренери та фахівці називають і Сергія Кушку, гравця молодіжної збірної України, а також студента Інституту менеджменту та бізнесу МАУП: „У футбол грає команда, це командна гра, я виступаю на позиції нападника і за турнір забив вісім м’ячів. Але на полі кожен повинен виконувати свою роль: воротар захищати ворота, захисники – захищати, форварди – атакувати, якщо кожен відповідально ставиться і співпрацює з іншими гравцями – команді все вдається”.

За вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту в місті Києві, спортивін досягнення, професіоналізм та з нагоди завоювання І місця у Чемпіонаті з футболу серед ВНЗ команді „МАУП-Єдність” було вручено диплом від Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

Стабільні і професійні виступи команди „МАУП-Єдність” дають надію на вдалу участь наших футболістів у Чемпіонаті Європи, що пройде невдовзі у Стамбулі (Туреччина).

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів !

Поділитися посиланням: