МАУП ВІТАЄ НОВИХ СТУДЕНТІВ

07 Липня 2006 17:03

7 липня у Президії Міжрегіональної Академії управління персоналом відбулось вручення студентських квитків та залікових книжок. З рук ректора МАУП Миколи Головатого їх отримали випускники факультету післядипломної освіти на базі Київського геологорозвідувального технікуму, що входить до Управління післядипломної освіти. Студенти вступили на заочну форму навчання та обрали спеціалізації: «облік та аудит», «промисловий менеджмент» та «промисловий маркетинг».

Ректор МАУП Микола Головатий підкреслив, що закінчивши Академію, усі студенти отримають дипломи державного зразка. Особлива увага в навчанні приділяється громадському вихованню студентів: «Ви вчитесь в українському вузі, тож маєте знати рідну мову, історію та культуру нашої держави. Ви маєте бути патріотами України! Зараз для Вас головне — серйозно поставитися до навчального процесу, вчитися свідомо і сумлінно. А МАУП гарантує забезпечення всіх умов для цього».

Нових студентів також привітала начальник Управління післядипломної освіти, канд. пед. наук, доцент Ірина Драч. «Приємно, що із року в рік все більше випускників технікумів вирішують продовжувати навчання в МАУПі. Деякі студенти — і їх число також зростає — після отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» вступають до магістратури Академії. Однак слід пам’ятати, що заочна форма навчання потребує більшої самостійності. Зі свого боку ми створили всі умови: великий бібліотечний фонд, комп’ютери з доступом до Інтернету, високоякісний професорсько-викладацький склад. Все інше залежить тільки від Вас». До того ж, отриманий додатково управлінський фах надає більше переваг на ринку праці.

Успіхів у навчанні побажала і декан факультету післядипломної освіти на базі Київського геологорозвідувального технікуму Любов Висоцька.

Разом із заліковими та квитками студенти також отримали фото на пам’ять.

Поділитися посиланням: