МАУП вітає своїх студентів

09 Жовтня 2007 11:08

У Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулось поповнення бажаючих здобути вищу освіту європейського рівня.

Протягом десятого набору до лав Президентського університету МАУП на заочне відділення вступило понад тисячу дівчат та юнаків.

До інноваційного Телеуніверситету вступило більше 40 осіб, здобувати фах менеджера у сфері бізнесу в Українсько-Російському інституті менеджменту та бізнесу імені Б.Хмельницького буде понад 330 студентів, Інститут міжнародної економіки і фінансів імені княгині Ольги прийняв до своїх лав понад 280 осіб, до Інституту соціальних наук Г. Алієва вступило 130 чоловік, сотнею спраглих до знань осіб поповнилися лави Україно-Арабського інституту міжнародних відносин ім. Аверроеса, понад 140 чоловік здобуватимуть фах правознавців у Інституті права ім. князя Володимира Великого, по 5 студентів вступило у Військово-Козацький інститут ім. Великого князя Святослава та Інститут політичного лідерства і лінгвістики ім. Н. Мандели.

Набір на заочну форму навчання до Міжрегіональної Академії управління персоналом триматиме до 30 листопада цього року. Запрошуємо усіх спраглих до знань!

Не зволікайте, оберіть своє майбутнє вже сьогодні!

Поділитися посиланням: