Про Академію

Меню

МАУП вітає вчителів з професійним святом

01 Жовтня 2010 16:15

У ці осінні дні початку жовтня у багатьох країнах світу відзначають день працівників освіти – тих людей, які передають найцінніший скарб - знання - дітям і молоді. Вчитель – пам’ятна особа у житті кожного з нас, всі пам’ятають свою першу вчительку, улюбленого викладача у старших класах, педагога вищої школи, що прививав навички майбутньої професії. Протягом життя ми пам’ятаємо яскраві особистості вчителів, згадуємо їхні схвальні відгуки і сувору критику, і у цей день висловлюємо їм повагу і любов.

Напередодні Всесвітнього Дня вчителя у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся святковий концерт. На початку урочистостей професорсько-викладацький склад та співробітників Академії привітав виконуючий обов’язки ректора МАУП Анатолій Подоляка. Від імені Голови Наглядової ради МАУП та міністра освіти та науки України Дмитра Табачника  Анатолій Миколайович висловив подяку всім, хто вчить і виховує молоде покоління, готує нові професійні кадри для нашої держави, дарує разом із зерном істини частину свого серця.

Праця вчителя тяжка, але благородна. Від того, наскільки самовіддано працює вчитель, який рівень знань він забезпечує своїм студентам, таким і буде рівень підготовки молодих фахівців, таким буде рівень розвитку і життя у державі.

В особистому зверненні до викладачів, в.о. ректора висловив подяку викладачам за служіння високій справі, самовідданість і щедрість душі: «Сердечно бажаю вам, шановні колеги, здоров’я, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги».

Традиційно учасники художньої самодіяльності Академії привітали викладачів піснями, танцями і добрими словами подяки.

Зі святом вас, шановні викладачі!

Поділитися посиланням: