Про Академію

Меню

МАУП взяла участь у виставці "Освіта та кар'єра – 2011"

18 Листопада 2011 09:43

17 – 19 листопада у Національному центрі ділового та культурного співробітництва "Український дім" проходить традиційна щорічна Міжнародна спеціалізована виставка "Освіта та кар'єра – 2011" та виставка закордонних навчальних закладів "Освіта за кордоном". Цей освітянський форум проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України.

Міжрегіональна Академія управління персоналом як завжди представлена на виставці інформаційним стендом, де можна отримати всю необхідну інформацію про освіту в Академії, про спеціальності, які пропонує МАУП та умови навчання. Консультанти від Академії, які працюють на виставці, відповідають на запитання майбутніх студентів, їхніх батьків, вчителів та допомагають зорієнтуватися у вирі освітніх пропозицій. На стенді МАУП представлені всі напрямки діяльності Академії (дошкільна освіта, середня-спеціальна освіта, вища освіта, а також дистанційна освіта та МВА).

Виставка "Освіта та кар'єра – 2011" сприяє формуванню єдиного українського освітнього простору; інформуванню молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні та за кордоном; поширенню інформації про вакансії і консультування з проблем працевлаштування. На цьому заході представлені 75 вишів України, 30 міжнародних організацій та освітніх агенцій, 12 компаній-роботодавців, які представляють вакансії для молоді, а також 58 закордонних вищих навчальних закладів з Франції, Польщі, Ізраїлю, Чехії, Кіпру тощо. В рамках виставки проходять численні семінари, майстер-класи та презентації від навчальних закладів, зокрема щодо стипендіальних програм, а також форуми і круглі столи від студентських профспілкових організацій.

Виставка працює до 19 листопада, тож маєте нагоду відвідати цей освітянський захід, дізнатися багато цікавого, розширити кругозір і познайомитися з лідерами освітянської галузі в Україні та за кордоном.

Поділитися посиланням: