Про Академію

Меню

МАУП взяла участь в освітянській виставці

22 Листопада 2010 16:26

Минулого тижня у Національному центрі ділового та культурного співробітництва  „Український дім” відбулася щорічна Міжнародна спеціалізована виставка „Освіта і кар’єра – 2010” та VII міжнародна виставка закордонних навчальних закладів „Освіта за кордоном”. Виставка має на меті інформування молоді про можливості отримання професійної освіти в Україні та за кордоном. Цього року у виставці взяли участь 75 університетів, академій та інститутів, 49 закордонних вищих навчальних закладів з США, Франції, Великобританії, Туреччини, Польщі, Кіпру, Канади, Росії та ін.

На урочистому відкритті виставки були присутні численні почесні гості: Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник, заступник міністра у справах сім’ї, молоді та спорту Сергій Глущенко, а також представники дипломатичного корпусу, керівники ВНЗ України та інші посадові особи.

Вітаючи учасників та відвідувачів виставки, Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник відзначив, що з кожним роком все більша кількість навчальних закладів, видавництв, Інтернет-пректів та активних роботодавців беруть участь у виставці, все більше людей відвідують цей прогресивний захід і кожного разу після цієї виставки відбувається бурхливе збільшення інтересу до освіти. „Найголовніша мета цієї виставки, щоб кожен з молодих людей або безпосередньо, або за допомогою найсучасніших засобів комунікацій міг обрати собі професію, яка стане найважливішим здобутком у житті”, - підкреслив міністр освіти і науки України.

Ще одна утилітарна ціль освітянського проекту – обмін досвідом між навчальними закладами, що надає поштовх до розвитку навчальної галузі в Україні. Адже на виставці представлені не лише провідні ВНЗ нашої держави – державної та приватної форми власності, але й інших держав, зокрема, Європейського Союзу, - і це дає можливість познайомитися з напрацюваннями в галузі освіти та професійного розвитку інших держав.

 

Міжрегіональна Академія персоналом також була представлена на виставці „Освіта і кар’єра”. На презентаційному стенді Академії можна було познайомитися зі структурою навчального закладу – від дитячого садочка до докторантури, дізнатися про умови вступу та навчання, напрямки та спеціалізації, які пропонує МАУП. Найбільший попит серед відвідувачів виставки спостерігався на Підготовче відділення Академії, що готує до вступу після 9-го та 11-го класів та до зовнішнього незалежного оцінювання. Численні звернення до консультантів стенду МАУП стосувалися навчання за програмою МВА, яке теж представлене у МАУП.

Поділитися посиланням: