Про Академію

Меню

МАУП запрошує на курси арбітражних керуючих та інші курси

19 Грудня 2011 14:09

Міжрегіональна Академія управління персоналом

Вища школа  управління

Міжрегіональна Академія управління персоналом на базі Вищої школи управління здійснює набір на підготовчі курси:

  • арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів);
  • аудитор;
  • фондовий брокер;
  • митний брокер;
  • оцінювач майна;
  • молодий нотаріус
    та постійно діючих курсів підвищення кваліфікації за напрямами Економіка і підприємництво зі спеціальностей "Фінанси", "Маркетинг", "Облік і аудит", "Управління персоналом та економіка праці", Менеджемент, Психологія, Право.  

Термін навчання - 1 місяць

Після успішного складання іспиту слухачі курсів отримують свідоцтво арбітражного керуючого (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), яке є необхідною умовою для отримання ліцензії на провадження діяльності арбітражних керуючих.

  • курси підвищення кваліфікації розподілені на напрямки:

«Економіка і підприємництво», «Фінанси», «Облік і аудит», «Управління персоналом та економіка праці», «Менеджмент», «Психологія», «Право».

Термін навчання: від 1 місяця до 2 тижнів.

Слухачам після закінчення навчання видаються свідоцтва державного зразка про підвищення кваліфікації.

Вища школа  управління підбирає оптимальне, а тому найбільш вигідне й ефективне рішення будь-якого питання навчального процесу та підвищення кваліфікації співробітників компанії, яка до нас звертається.

Відзначимо, що викладачі МАУП вже понад 20 років успішно працюють у галузі підготовки високопрофесійних менеджерів і керівників. Академічні знання і досвід, тісна співпраця з провідними українськими компаніями, державними структурами України і зарубіжжя, експериментальні дослідження у галузі підприємницької діяльності - все це дозволяє нам створити оптимальний симбіоз професійного бізнес-тренера.

Ми завжди знаходимось у центрі подій, відстежуємо всі досягнення й інновації в бізнес-середовищі. Ця інформація, яку ми надаємо вам в ході навчання, є необхідним і визначальним чинником успішності вирішення найбільш актуальних проблем і питань сучасної компанії.

За довідками звертатись:

тел. (044) 524-57-96
(096) 752-01-11

Вища школа управління

е-mail:[email protected]

Ми знаходимося за адресою:

м. Київ, вул. Фрометівська 2, МАУП     корп. 18, каб.24a

Поділитися посиланням: