МАУП знову перемагає!

09 Червня 2009 09:54

29-31 травня 2009 року у Сумах в урочищі «Зелений гай» під патронатом відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Сумської міської ради та за підтримки Сумської обласної федерації спортивного туризму відбувся відкритий чемпіонат міста Суми з техніки спортивного туризму, в якому разом з іншими вищими навчальними закладами міста Суми протягом трьох днів змагалася й команда Сумського інституту МАУП.

Три дні на березі чарівної річки Псел в оточенні могутніх дубів та струнких сосен тривали складні та дуже насичені змагання, в яких спортивні вправи на смузі перешкод зміняли конкурси-візитки команд, а відразу після крос-походу відбувався перегляд власно відзнятих конкурсних відео роликів команд. А смачний з ароматом диму куліш з казанку (під час конкурсу на кращу польову страву) після виснажливих парних перегонів на байдарках на мілководді з швидкою течією ставав у великій нагоді, і після цього ще вистачало сил і на пісні біля вогнища до світанку…   

Тож ці три дні для студентської команди Сумського інституту МАУП були складними, але дуже насиченими і цікавими, ще більш здружили студентів між собою та дали можливість познайомитися з представниками інших вищих навчальних закладів міста та й взагалі відпочити та відволіктися від навчання (бо ж час зараз складний - сесійний), отримати багато добрих вражень та позитивних емоцій.

А в результаті - у команди Сумського інституту МАУП перше місце з конкурсу «Молодіжна програма»! Тож МАУП знову перемагає! Так тримати!

Поділитися посиланням: