Про Академію

Меню

МАУП зустріла Новий 2012 рік святковим концертом

29 Грудня 2011 14:27

Вже незабаром вся країна буде зустрічати Новий рік. Це чарівний час сподівань, мрій та планів! Дуже швидко летить новий 2012 рік на своїх санчатах аби подарувати нове щастя у кожну домівку. Для того, щоб прискорити його появу та подарувати новорічний настрій Міжрегіональна Академія управління персоналом влаштувала святковий концерт для своїх студентів та працівників.

На початку урочистого заходу після вступних слів ведучих – студентів Академії у образах чарівної Снігуроньки та мужнього Діда Мороза, до вітального слова запросили доктораполітичних наук, професора, проректора з наукової роботи МАУПМиколу Федоровича Головатого, який привітав усіх присутніх з наступаючим 2012 роком від імені Наглядової ради і ректорату та висловив щирі побажання: «Не дивлячись на будь-які проблеми в цьому році, я переконаний, що у сім’ях кожного з вас були моменти щастя та радості. Безумовно майбутній рік буде важким для держави, для тих, хто відповідально відноситься до своєї роботи та життя. Але український народ – це нація оптимістів, ми віримо в краще. Кожна година щастя – це для нас свято. І дуже хочеться побажати, щоб у наступному році було побільше таких щасливих годин. Кохайте і будьте коханими, адже, коли холодно на душі, життя втрачає свій смак  Нехай усі мрії в наступному році здійсняться!»

Творчі студенти Академії підготували зірковий новорічний концерт. На сцену цього вечора вийшла талановиті актори, співаки та танцівники, які на усіх святах, що проходять у МАУП дарують хвилю позитиву. До мікрофону запрошували вже добре знайомих артистів, зокрема: Олександра Тихоненка, Хосейна Мірзаголі, Яну Пилипчук, а й також тих, хто тільки робить перші кроки на сцені Міжрегіональної Академії управління персоналом, а саме: Тетяну Гусарову, Мілу Браташ, Анну Костенко та Олексія Родіонова, Турала Багірова та Ілону Каверіну. Цього святкового вечора публіку веселив своїми гуморесками молодий студент Павло Терешко, а запальний танець «Полька» виконав народний ансамблю танцю «Перлина». Концерт пройшов весело та цікаво, запаливши вогники новорічного настрою у кожного з присутніх у залі.

Ми приєднуємося до усіх привітань, що лунали зі сцени новорічного вогника та бажаємо, щоб Новий 2012 рік був вдалим на здійснення усіх цілей та мрій кожного, хто є частиною великої родини МАУП.

Поділитися посиланням: