Про Академію

Меню

МАУПівці побували у одноденному турі Качанівка-Тростянець-Сокиринці

29 Травня 2015 11:28

Нещодавно студенти та викладачі Міжрегіональної Академії управляння персоналом побували у одноденному турі Качанівка–Тростянець–Сокиринці.

Екскурсанти  відвідали єдиний в Україні архітектурно-парковий ансамбль, що зберігся у всьому своєму обсязі.Ознайомлюючись ізсадибною культурою Качанівки і побутом кін. XVІІІ - поч. ХХ ст. МАУПівці побачили оригінальні предмети палацового вжитку, такі як: меблі, скульптура, живопис, побутові речі. 

 

Цікавою виявилася виставка рукописних і друкованих церковних книг, вбрання православного священика та предметів богослужіння ХІХ ст.

  

«Качанівка» це надзвичайно  захоплюючий заповідник. Свого часу, тут бували Шевченко, Гоголь, Врубель, Рєпін. Саме «Качанівка» надихнула Михайла Глінку на написання опери «Руслан і Людмила». Тут всюди панує романтична атмосфера» - поділилися враженнями головний фахівець  Департаменту позанавчальної роботи Марина Вакулик.

У одному з видатних ландшафтних парків в Україні – Тростянецькому дендрологічному – МАУПівці насолодилися надзвичайними композиціями: зовні це просто лісовий масив на тлі монотонної долини, а в центрі – "гірська" країна з великими пагорбами і озерами. Тростянецький дендропарк цінний великою кількістю вічнозелених чагарників і хвойних дерев, які надають парковим пейзажам високу декоративність у всі пори року.

  

Мармурові статуї, сонячні галявини, підвісний місток і альтанка-ротонда, що стоїть на пагорбі з невеликим гротом – усю цю красу споглядали   екскурсанти у Сокиринцях. Маупівці побували удивовижному місці з англійським ландшафтом, де зберігся палац і скульптури 19-го століття – це родовий маєток Галаганів: всередині - бальна зала з колонами і ліпним декором, великий хол і парадні сходи. Вишуканий ампірний палац здається невеликим, хоча разом з флігелем в ньому більше 60 кімнат.

Після цікавої екскурсії усі повернулися до Академії із новими враженнями та натхненням на нові звершення.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: