Про Академію

Меню

Майстер-клас «Нові горизонти Космосу» від ІКІТ

17 Грудня 2014 11:05

Майстер-класи від Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій МАУП для майбутніх абітурієнтів продовжуються.

Майстер-клас з астрономії для учнів 11-х класів СЗШ №147 Деснянського району м. Києва прочитав доцент кафедри Вищої та прикладної математики, кандидат фізико-математичних наук Олексій Стєклов. Вчитель астрономії Ірина Валентинівна разом з учнями 11-го класу відкривали таємниці зірок та інших космічних тіл, дізнавалися цікаві факти про обсерваторії України, тлумачення назв небесних об’єктів, та переглядали фотоматеріали, на яких зафіксовано падіння тіл з космосу на землю.

  

Нагадаємо: цикл майстер-класів з профільних дисциплін (Інформатика, Математика, Астрономія, Фізика, Інформаційні технології) від викладачів-практиків Інституту комп’ютерно-інформаційних технологій МАУП для майбутніх абітурієнтів розпочався у листопаді 2014 року. Цей захід проводиться безкоштовно за бажанням учнів у навчальній аудиторії школи. Учні обирають предмет майстер-класу,а між вчителем школи та викладачем ІКІТ узгоджується тема.

Інститут комп’ютерно-інформаційних технологій МАУП висловлює подяку адміністрації СЗШ №147 за допомогу в організації та проведенні майстер-класу.

Купчик Ксенія

Поділитися посиланням: