Про Академію

Меню

Медаль «За досягнення в науці» отримав Віталій Іванов

14 Червня 2010 10:00

Днями у Харківському регіональному Центрі Міжнародної Громадської Організації „Міжнародна Кадрова Академія” (МКА) відбулося урочисте вручення золотої медалі „За досягнення у науці” Віталію Інокентійовичу Іванову – кандидату технічних наук, дійсному члену (Академіку) МКА.

„Міжнародна Кадрова Академія” (МКА) заснована у 1996 році з штаб-квартирою у Києві. МКА об’єднує близько двох тисяч колективних та індивідуальних членів з багатьох країн Європи, Азії, Африки та Америки. Колективні члени МКА – це авторитетні наукові та громадські організації, ВНЗ, підприємства країн СНД та далекого зарубіжжя. Серед індивідуальних членів Академії – державні та громадські діячі, дипломати та політики, вчені та педагоги, менеджери та підприємці з багатьох країн світу.

Віталій Інокентійович Іванов

Віталій Інокентійович Іванов понад двадцять років відпрацював в організаціях, які займаються прикладними дослідженнями іоносфери і є учасником інноваційних проектів в галузі космічної радіофізики. Заслуги Віталія Інокентійовича Іванова підтверджені понад 80-ма публікаціями у наукових виданнях.

Золоту медаль "ЗА ДОСЯГНЕННЯ В НАУЦІ" вручив директор Харківського регіонального центру МКА - професор Мірошниченко Павло Васильович.

На церемонії вручення був присутній представник однієї з провідних компаній Харкова, член-кореспондент Міжнародної Кадрової Академії Олександр Дмитрович Федорець.

Поділитися посиланням: