Ми – українці!

11 Вересня 2012 14:53

День знань у Чернівецькій філії МАУП – це не лише розмова на задану базовим закладом тему «Ми – українці», але відповідна атмосфера її проведення – вишиванки у студентів, викладачів, співробітників. Найбільш вишукані – у викладача Марини Савчук та третьокурсниць Іванки Шупені, Лілії Старух, адже буковинська вишиванка бісером – неповторна.

На Буковині, за ініціативою органів влади і органів управління освітою міста та області, щороку п’ятого травня збираються студенти всіх вишів краю на традиційний «День вишиванки» біля пам’ятника Шевченка в Чернівцях, який в народі називають «Студентська вишиванка». Цьогоріч у вишиванках на День знань у філію прийшли і нові п’ятикурсники, що вступили на навчання в МАУП з інших вишів міста Чернівці. Найоригінальніша – чорна вишиванка – у п’ятикурсника Андрія Вершигори.

На Дні знань співався гімн України, пісня Віктора Баранова «До українців», читалися вірші про Україну та Крути. Найгучнішим у співі був четвертокурсник Дмитро Кобевко, найкраще декламувала вірш про Крути – Ліліана Акостакіой.

А освятив це дійство і філію в цілому отець Дмитро – священик Українського греко-католицького храму Успіння Пресвятої Богородиці, що в місті Чернівці.

Поділитися посиланням: