Про Академію

Меню

«Ми будемо добрими словами згадувати Академію»

15 Червня 2010 15:48

Звуки Гаудеамусу прозвучали для в стінах Міжрегіональної Академії управління персоналом для випускників Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г. А. Алієва під час відкриття урочистих зборів з нагоди вручення дипломів юним соціологам та психологам. Цього разу дипломи з рук ректора Академії Валерія Захожая та директора Інституту соціальних наук та самоврядування Івана Бідзюри отримали 23 випускники денної форми навчання – магістри психології та соціології, 17 магістрів та бакалаврів соціології заочної форми навчання, а також 36 випускників заочної форми навчання – бакалаври психології та соціології.

Всі вони обрали для себе найбільш гуманні та наближені до людей професії соціолога та психолога. «Сьогодні ми звітуємо перед державою про випуск молодої кваліфікованої плеяди фахівців, - наголосив ректор МАУП, професор Валерій Захожай. – Диплом про вищу освіту, отриманий вами сьогодні, - це вагомий здобуток, який на все життя залишиться з вами, однак знання треба постійно оновлювати і розвиватися, тому ми будемо раді бачити вас в Академії для підвищення вашого освітнього рівня». Як відомо, МАУП надає можливість навчання в аспірантурі, докторантурі, а також отримання другої вищої освіти, це особливо актуально для випускників Академії, які мають суттєві знижки при продовженні навчання в МАУП.

З вітальним словом до випускників звернувся директор Інституту соціальних наук та самоврядування, професор Іван Бідзюра: «Саме вас, шановні випускники,  я відношу до інтелектуальної еліти. Знання отримані в Академії допоможуть вам самовизначитися в житті, реалізувати себе. Ми сподіваємося, що добрі відгуки про вас, як про фахівців в галузі психології та соціології будуть надходити до Академії. Ви володієте соціально чутливими професіями, пройде небагато часу, і ви відчуєте, наскільки ці професії необхідні людству. Я вам щиро бажаю наповнити свій новий статус власним життєвим змістом» .

Привітати своїх студентів  завітала і заступник завідувача кафедри соціології Ольга Суська: «Обов’язки і завдання, які стоять перед нами, як перед членами суспільства, вимагатимуть від вас активності і професійної підготовки - для діагностування і виходу зі складних кризових ситуацій, які сьогодні постають у суспільстві. Я думаю, що ви добре підготовлені до цього. Ваша кар’єра залежатиме від вашої наполегливості, ретельності і об’єктивності. Тож бажаю вам цієї об’єктивності, наснаги та терпіння, це знадобиться вам у подальшій роботі».

Від імені деканату  випускників привітала перший заступник директора - декан факультету соціальних наук та самоврядування Любов Гончар: «Дорогі випускники, я хочу привітати вас від імені всіх викладачів, які водили вас по навчальних стежках, і побажати, щоб на майбутніх життєвих дорогах ви також досягали нових висот, здобували нові перемоги і отримували задоволення від життя. Щастя вам, здоров’я і успіхів у житті!»

Магістр соціології Марина Вакулік, яка також отримала диплом цього дня, працює з четвертого курсу : «Я працюю за спеціальністю на посаді методиста Київського Палацу Дітей та Юнацтва, тобто проводжу соціальні дослідження, крім того, вже рік я викладаю в Економіко-правовому технікумі, звичайно, складно поєднувати дві роботи, але мені дуже подобається працювати зі студентами. – розповіла Марина, - На мою думку головне завдання вищої освіти – навчити вчитися. Тут важливо отримати інформацію, структурувати її, і максимально мобілізуватися, аби показати свої знання на іспиті. Готуючись до випуску, я думала про те, що мені дали п’ять років в Академії, і дійшла висновку, що це безцінний досвід дорослого життя, відповідальності за свої вчинки».

Поділитися посиланням: