Про Академію

Меню

«Ми не повинні бути байдужими» - підкреслив Володимир Марущенко під час зустрічі зі студентами МАУП

27 Квітня 2009 11:08

Добра традиція запрошувати відомих людей склалася у МАУП давно, досвідчених фахівців-професіоналів у певній галузі, які можуть поділитися своїми знаннями зі студентами і відповісти на актуальні запитання молоді завжди раді бачити в Академії. Студентський Дискусійний клуб МАУП часто проводить зустрічі з економістами, політиками, спортсменами, правниками, які охоче відповідають на запитання студентів та дискутують з ними щодо важливих тем.

Нещодавно гостем Академії став народний депутат України, І заступник голови партії «Християнсько-демократичний союз» Володимир Марущенко. Саме такі люди мають, що сказати молоді і володіють тим безцінним досвідом, якого так бракує у юності.

У Міжрегіональній Академії управління персоналом переконані, що підготовка фахівців має базуватися на засадах всебічного розвитку особистості. Виховати не просто спеціаліста, озброєного сучасними знаннями, а й духовну, гармонійно розвинену людину та справжнього патріота – таким є завдання Академії. В МАУП готують майбутню українську еліту, яка змінить життя на краще в умовах тяжкої політичної та фінансової кризи. Саме щодо сьогочасної політичної ситуації в країні та шляхів подолання кризи висловив свою точку зору Володимир Марущенко.

«Я хочу створити християнсько-демократичну партію, яка б об’єднувала однодумців, людей, які працюють заради здійснення своєї мети», - підкреслив гість на початку зустрічі, - «Християнські демократи будуть у Верховній Раді і ми будемо робити все, щоб задовольняти всі потреби суспільства». Володимир Марущенко у Верховній Раді з 2006 року, за цей час він накопичив значний досвід державотворчої роботи і не розчарувався: «Я вірю в те, що ми зможемо побудувати гідну державу».

У своєму виступі депутат торкнувся і питань, що стосуються молоді та студентства: «Приватна освіта повинна розвиватися», - зазначив він. Наприкінці зустрічі Володимир Марущенко наголосив, що суспільство не повинно бути байдужим до життя своєї країни, до процесів, які відбуваються у державі. Молодим людям гість побажав бути творцями свого життя тоді вони самі створять свою країну.

Поділитися посиланням: