Про Академію

Меню

«Ми отримуємо дипломи молодших спеціалістів і далі кожен із нас піде шляхом до якого завжди прагнув» – Катерина Василевська

05 Березня 2015 11:35

3 березня в Міжрегіональні Академії управління персоналом відбувся випуск студентів Деснянського економіко-правового технікуму.

На урочисту подію завітали батьки та родичі випускників, викладачі та працівники технікуму й Академії. Цього дня перепустку у професійне життя отримали студенти, що навчалися за спеціалізацією «Організація виробництва». На свято завітали почесні гості, серед них:

  • проректор з навчально-методичної роботи, генеральний директор Президентського університету Микола Курко;
  • заступник директора з профорієнтаційної роботи Українсько-Російського інституту менеджменту і бізнесу ім. Богдана Хмельницького Іванна Менжелеєва;
  • директор Деснянського економіко-правового технікуму при МАУП Ганна Левадна;
  • завідувач відділенням, викладач вищої категорії Людмила Несин;
  • викладач Деснянського економіко-правового технікуму при МАУП Ганна Харченко;
  • заступник директора з навчально-виховної роботи Деснянського економіко-правового технікуму Лариса Шимова.

 

У цей урочистий день від гостей  звучало багато  теплих слів і привітань.

«Дорогі мої і любі діти! Ви вже дипломовані спеціалісти. Позаду іспити, мудрі настанови викладачів, а попереду доросле життя. Багато в житті стежин, однак у кожного своя – оберіть її. Хай не буде вона гладенькою, але й не занадто тернистою, ідіть впевнено по ній. Достойно представляйте Україну в світі, бо ви майбутня еліта нашого суспільства!» - з напутнім словом звернулась до випускників Ганна Харченко.

 

Ще вчорашні студенти, а сьогоднішні випускники також  вітали один одного і дякували викладачам. Від імені випускників до усіх звернулася Катерина Василевська:  

«Сьогодні ми закінчуємо один із етапів нашого життя - ми закінчуємо навчання в Деснянському економіко-правовому технікумі при МАУП. Ми отримуємо дипломи молодших спеціалістів і далі кожен із нас піде шляхом до якого завжди прагнув».

В добру путь!

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: