«Ми пам’ятаємо, ми пишаємося…»

08 Травня 2015 13:56

7 травня з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги  в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся конкурс на найкращу стіннівку.

Кожен інститут Академії у своїй творчості намагався показати часточку великої данини й пошани полеглим, а також висловити вдячність тим захисникам, котрі пережили страшну війну. 

Студенти Українсько-Азербайджанського інституту соціальних наук і самоврядування Г.А. Алієва підготували стіннівку, що ілюструє два погляди на світ – до війни та під час війни. У центрі композиції дівчина, що насолоджується щасливим життям, однак з приходом війни її орієнтири та цілі в житті змінюються, на перший план виходить бажання вижити та перемогти у страшній війні.

 

В  Інституті міжнародної економіки та фінансів імені Святої Великої княгині Ольги торкнулися теми повернення солдатів з війни. У газеті зображено вікно білої хатини, в котре ніби заглядають автори і бачать щасливу зустріч солдата і дівчини, яку вони чекали довгі роки.

 

Студенти Інституту реклами створили стіннівку «Пам’ятаємо», в котрій зібрали історії подвигів і спогади не віртуальних героїв, а своїх родичів, що бачили тяжкі роки війни. Серед них і спогади дідуся студентки Ірини Д’ячковської – Ігоря Баєва, зараз йому 88 років. У роки війни він був військовим льотчиком і збив багато фашистських літаків, війну закінчив у Берліні.

 

Цікавою ідеєю вразили і студенти Українсько-Арабського інституту міжнародних відносин та лінгвістики імені Аверроеса, котрі підготували стіннівку-фотоальбом «Подвиг безсмертний – пам'ять нетлінна…». На світлинах можна було побачити фото воєнних часів.

 

Студенти Інституту права ім. князя Володимира Великого створили одразу 6 стіннівок: «Спасибі за мирне небо» (де зібрані репродукції листів з війни), «Ніхто не забутий – ніщо не забуте», «Перемога 70 років 1945-2015 рр.» (з зображенням голуба миру), «Ми пам’ятаємо…» (хроніки подій війни), «Ми пишаємося»,«З Днем перемоги!».

  

В Українсько-Російському інституті менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького зібрали  уривки з автобіографій учасників війни.

Усі конкурсанти отримали дипломи за участь у конкурсі стіннівок до 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам'яті та примирення.

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: