Про Академію

Меню

Михайло Рейніш отримав «Кубок найкращого гравця турніру»

08 Вересня 2010 15:57

Наприкінці липня у Варшаві проходив VIIIстудентський чемпіонат Європи з футболу серед вищих навчальних закладів. Україну на цьому форумі представляли дві команди: переможець чемпіонату України — 2010 київська команда МАУП та срібний призер – команда Тернопільського педагогічного університету.

Подолавши непростий відбірковий бар’єр,у 1/4 фіналу ФК «МАУП» (Україна) зустрілася з командою "Університету Святого Хреста" м. Кельце (Польща). В основний та додатковий час гри рахунок відкритий не був, а серія пенальті принесла перемогу супернику (рахунок 3:4). Такий результат змагання дав право команді МАУП грати у фіналі за 5-8 місця. Гра з командою з Росії ("Кубанський державний університет") приносить перемогу і можливість грати за п’яте місце. А гра з Португалією закінчується рахунком 4:0 і ФК «МАУП» займає 5 місце наVIIIчемпіонаті Європи з футболу серед вищих навчальних закладів.

Окрім почесного п’ятого місця, команда МАУП отримала ще одну нагороду: воротар команди «МАУП» Михайло Рейніш отримав «Кубок найкращого гравця турніру», що є підтвердженням гідної підготовки гравця.

Поділитися посиланням: