Меню

Міністерство освіти поза законом

18 Липня 2007 14:28

Як з’ясувалося, будь-які судові постанови, що є обов’язковими для виконання, не стосуються міністерства освіти та науки України, очолюваного опальним соціалістом Станіславом Ніколаєнком.

Напередодні, у головному освітянському відомстві країни заявили, що для виконання постанови Господарського суду міста Києва від 8 червня поточного року, який зобов’язав МОН видати 4655 дипломів державного зразка  випускникам Міжрегіональної Академії управління персоналом 2005-2006 року, за словами чиновників, немає підстав, саме тому міністерство освіти України не зобов’язане виконувати жодних судових рішень з цього приводу. Більше того, начальник департаменту вищої освіти пан Болюбаш вважає, що виконання судової постанови столичного Господарського суду завдасть міністерству чималих клопотів з правоохоронними органами, які, доречі, знаходяться у компетенції іншого соціаліста Василя Цушка.

В такому разі, навідріз відмовляючись виконувати рішення суду, виходить, що Ніколаєнко діє поза законом, негласно долучаючись до когорти тих політиканів, котрі систематично та цинічно порушують норми чинного законодавства, зневажаючи Основний закон – Конституцію України.

Цікаво, чи зроблять відповідні висновки, з протиправних дій пана міністра, вітчизняні правоохоронці, які покликані, в ім’я України, пильно слідкувати за неухильним дотриманням законів?

      
 
   
Поділитися посиланням: