Про Академію

Меню

Міністри-соціалісти — кілери української освіти

06 Травня 2006 16:26

Заява Президії та Ректорату Міжрегіональної Академії управління персоналом з приводу протизаконних дій Міністерства освіти та науки України

21 квітня ц.р., в Страстну п’ятницю, в день страшного вбивства давніми юдеями та римлянами Ісуса Христа, коли все православне людство перебувало в молитовній скорботі, в Міністерстві освіти і науки України знайшлися люди, що зібралися на засідання Державної акредитаційної комісії (ДАК). Ця комісія багато років поспіль проводила свої зібрання по вівторках, але цього разу вирішила провести його саме в п’ятницю, в день Христових мук. Такий державний атеїзм нинішніх керівників освіти межує з відвертим сатанізмом і нагадує те давнє юдейське злорадство, яке супроводжувало найбільший злочин в історії людства.

На своєму засіданні в Страстну п’ятницю цей ДАК під керівництвом в.о. міністра освіти С.Ніколаєнка, багаторічного комуно-функціонера, прийняв протизаконне і безпрецедентне за своєю нахабністю рішення про анулювання ліцензій у Житомирського, Чернігівського та Криворізького інститутів МАУП. Репресивні рішення було прийнято і стосовно Закарпатського інституту та Чернівецької філії МАУП. Довготривалу травлю найбільшого закладу освіти України віддано та підло увесь цей час підтримували перший заступник в.о. міністра освіти Б.Жебровський — також колишній комуно-функціонер з Уралу - та начальник Інспекції навчальних закладів при Міносвіти О.Бурлаков - кучміст, який впроваджував в освіту політику корупційного антинародного режиму.

План знищення МАУП, а разом з нею і всієї системи недержавної вищої освіти, почав реалізовуватися одразу з призначенням міністрами соціалістів Ніколаєнка та Луценка (в.о. міністра внутрішніх справ). Ще тоді в пресу потрапили повідомлення про замовлення Ізраїлю соціалістам знищити МАУП, яка послідовно та принципово розповідає правду про сутність єврейського фашизму у формі юдо-сіонізму. Документальне підтвердження цього замовлення — в листі керівництва МЗС до керівництва МВС (див.: Персонал Плюс. 2006. — №164), де прямо вказувалося на проведення в.о. міністром Луценком каральних, репресивних дій щодо нашого навчального закладу. Про це, як зазначається в наведеному листі, Луценко звітував перед спецслужбами США, які давно вже перебувають під керівним впливом Ізраїлю. Злочинне зрощення соціалістів зі службами США та Ізраїлю зі знищення МАУП активізувалася останнім часом, оскільки на вересень ц.р. заплановано проведення II Всесвітнього форуму з єврейського голокосту, де знову намагатимуться звинуватити українців у вигаданому злочинними сіоністами «антисемітизмі».

За протиправними діями в.о. міністрів Ніколаєнка і Луценка (останнім часом намагається порушити проти керівництва МАУП сфабриковані кримінальні справи) стоять провідні соціалісти — Й.Вінський («гаманець» Соцпартії), М.Рудьковський (родич німецько-фашистського прихвосня, який втік за кордон), А.Деркач (син кучмівського глави СБУ) та пов’язаний з ними В.Рабинович, якого в закордонних і вітчизняних ЗМІ звинувачують у протизаконній торгівлі зброєю та наркотиками, а також у замовних вбивствах. До того ж, як повідомлялося, В.Рабинович та в.о. міністра внутрішніх справ України Ю.Луценко є громадянами Ізраїлю та хворими на шизофренію.

Така тісна співпраця соціалістів із сіоністами пояснюється їхнім спільним походженням — і етнічним, і ідеологічним, — оскільки відомо, що всі партії комуно-соціалістичного спрямування вийшли з єврейського Бунду. Близькими до них є і націонал-соціалістичні, тобто фашистські, партії. І більшовики,  і націонал-соціалісти, коли захоплюють владу, завжди починають з руйнування, передусім структур духовної сфери — церков, університетів, бібліотек. Саме цим пояснюється неприхована ненависть міністрів-соціалістів до МАУП, яка викриває злочини єврейсько-більшовицького та націонал-соціалістичного режимів шляхом видання книг, газет, журналів, проведення відповідних конференцій. Те, що відбувається сьогодні з МАУП, є відвертим духовним геноцидом культурно-освітніх осередків українства!

Згідно з рішенням ДАК про анулювання ліцензій п’яти регіональних підрозділів МАУП, понад 5 тисяч студентів опиняться на вулиці та близько 500 висококваліфікованих фахівців залишаться без роботи. Буде закрито бібліотеки, українські культурно-просвітницькі центри, народні університети, спортивні секції, що діють на базі регіональних інститутів МАУП. До речі, названі рішення прийнято з грубими порушеннями чинного законодавства — і в порядку проведення перевірок,  і в правилах щодо анулювання ліцензій. Така вражаюча кількість порушень чинного законодавства свідчить про агонію Ніколаєнка на посаді в.о. міністра освіти, про його кричущу непрофесійність, невігластво та зневагу до українських законів. Цілком ймовірно, що такий протиправний наступ на МАУП має на меті підштовхнути керівництво Академії до дачі хабаря, оскільки рівень корупції в освіті загальновідомий і Ніколаєнко нічого не робить для його зниження. До того ж, згідно з повідомленнями в ЗМІ, керівництво Міносвіти підозрюється в передачі суддям Київського апеляційного суду хабаря в 50 тисяч американських доларів, аби вони ухвалилили рішення не на користь МАУП.

Такі протиправні дії нинішнього керівництва Міносвіти вимагають від нас адекватної протидії. Президія та ректорат МАУП закликають студентів, викладачів, співробітників усіх академічних підрозділів:

—    згуртуватися на захист честі і гідності своєї альма-матер, висловити рішучій протест проти свавілля комуно-соціалістичного керівництва Міносвіти. Приклад студентства волелюбної Франції є прикладом відстоювання своїх законних прав і свобод;

—    підтримати судові позови МАУП щодо протиправних дій Міносвіти і довести їх, за потреби, до Європейського та інших міжнародних судів;

—    формувати, згідно з чинним законодавством, громадські об’єднання з охорони правопорядку з метою захисту своїх конституційних прав та

—    виконання Всезагальної декларації прав людини ООН, де йдеться і про опір тиранії та гнобленню;

—    оголосити акцію громадянської непокори та не виконувати протиправні рішення Міносвіти до остаточного судового рішення, зокрема у міжнародних інстанціях;

—    вимагати відставки в.о. міністрів Ніколаєнка та Луценка за зловживання службовим становищем, перешкоджання законній освітній діяльності та намагання знищити український освітній заклад на догоду закордонним спецслужбам.

Також звертаємося до батьків, чиї діти обрали для навчання МАУП: ми зробимо все від нас залежне, щоб ваші діти здобули гідну і належну освіту, аби дипломом, здобутим в Академії, вони гордилися. Ми з вами  відповідальні за їхнє гідне майбутнє. За дорученням Президії та ректорату МАУП:

Г.ЩОКІН,
голова наглядової ради МАУП

М.ГОЛОВАТИЙ,
ректор МАУП

25 квітня 2006 року

Поділитися посиланням: