Меню

«Міс МАУП-2016» - Ірина Дьячковська!

04 Березня 2016 14:42

Щороку напередодні Міжнародного для жінок в Міжрегіональній Академії управління персоналом обирають найгарнішу, найрозумнішу, найерудованішу та найартистичнішу красуню.

Тож 3 березня у кіноконцертному залі «Україна» за кілька годин до початку конкурсу почали займати місця глядачі, що прийшли помилуватися першими красунями Академії.

Красуні МАУП грації

Свято жіночої краси розпочалося неперевершеним дефіле учасниць. Під  бурхливі овації до зали увійшли найкращі претендентки на корону та титул «Міс МАУП-2016»:

учасниця № 1 Вероніка Григоренко – студентка Інституту реклами;

учасниця №2 Олександра Сідаш – студентка Економіко-правового технікуму при МАУП;

учасниця №3 Ірина Лисак – студентка Інституту права;

учасниця №4 Ірина Дьячковська – студентка Інституту реклами;

учасниця №5 Ангеліна Руденко – студентка Інституту реклами;

учасниця №6 Анна Жаркова – студентка Інституту менеджменту та бізнесу;

учасниця №7 Наталія Циро – студентка Інституту соціальних наук і самоврядування;

учасниця №8 Олена Потєшина – студентка Інституту міжнародної  економіки та фінансів.

Красуні МАУП телезірки

Уявити сучасний світ без телебачення, Інтернету, скайпу чи мобільного телефону зараз неможливо. Зазвичай конкурсну програму розпочинають зі знайомства. Цьогоріч перед дівчатами постало незвичне завдання: за максимально короткий час на камеру розповісти про себе так, щоб запам’ятатися глядачеві і вразити суддів. Тож учасниці дивували глядачів на телеекрані по різному: Вероніка Григоренко малювала кавою та вином, Олександра Сідаш і Ірина Лисак читали вірші, Ірина Дьячковська вражала своєю артистичністю, Ангеліна Руденко показала талант до вишивання, Анна Жаркова та Наталія Циро виголошували філософські роздуми про життя, а Олена Потєшина перевтілилася у  слов’янську богиню юності та весни Лелю.

Красуні МАУП – розумниці

Інтелект та гумор дівчата продемонстрували у випробуванні «Міс Ерудиція». Конкурсантки шляхом жеребкування обирала номер запитань. Кожній учасниці випадали 2 питання: перше на знання етикету на світському балі, а у другому дівчатам потрібно було прокоментувати фото відомої особистості з церемонії вручення премії «Оскар».

Красуні МАУП – моделі

Найочікуваніший конкурс для чоловіків «Пляжний сезон» глядачі зустріли надзвичайними оплесками. Дівчата у купальниках крокували сценою і демонстрували усю свою красу.

Красуні МАУП – таланти

Тур, в якому дівчата показують свої таланти, зібрав найбільшу кількість глядацьких оплесків. Вероніка Григоренко, Анна Жаркова та Наталія Циро вразили усіх вокальними талантами. Вероніка співала пронизливу до глибини душі повільну пісню. Анна впевнила всіх, що вірити у кохання потрібно, заспівавши саудтрек з фільму «Кохання у великому місті» «Мы верим в любовь». А Наталія Циро виконала шедевр української естради Кузьми Скрябіна «Мовчати». Олександра Сідаш та Ірина Лисак  здивували глядачів майстерним виконанням танців. Олександра кружляла із партнером у вальсі, разом із парами з технікуму, створивши на сцені справжню атмосферу віденського балу. А Ірина у ритмі ча-ча-ча прикувала увагу глядачів до феєричного виступу. Ангеліна Руденко та Олена Потєшина продемонстрували свою акторську майстерність в театральних постановках. Ангеліна постала в образі запальної дівчини тореадора, а Олена була чарівною Червоною Шапочкою разом із артистичним вовком. Однак з найоригінальнішим талантом виступила Ірина Дьячковська, здивувавши як глядачів, так і членів журі цирковими фокусами.

Красуні МАУП – наречені

Кожна дівчина мріє одягнути на себе весільну сукню і на конкурсі дівчата втілили свою мрію. На «Параді весільних суконь» учасниці крокували у святковому вбранні сценою під мерехтіння софітів.

Цього дня усім членам журі довелося неабияк важко попрацювати, адже серед такої кількості талановитих, розумних і красивих дівчат зробити вибір було досить важко. А оцінювало красунь  журі у такому складі: проректор з наукової та виховної роботи МАУП Микола Головатий, директор творчого центру «Глорія», директор Першого міжнародного вокально-хорового конкурсу «Глорія» Анна Кольберт, директор з маркетингу -  начальник управління маркетингу та реклами МАУП Іван Іванищенко, голова Студради Національного університету харчових технологій Андрій Листопад, член організації «Рада ветеранів та учасників АТО» Володимир Недір, «Міс МАУП-2013» Дарина Томко,  голова Студради МАУП Дмитро Зубрицький, голова Студради ЕПТ при МАУП Володимир Зінченко та заступник голови Студради Інституту реклами Анастасія Конобас.

Тож за результатами конкурсу місця та титули учасниць розподілилися таким чином:

«Міс Глядацьких симпатій» – Олександра Сідаш;

 «Міс Модель» – Ангеліна Руденко;

 «Міс Чарівність» – Наталія Циро;

«Міс Артистичність» – Ірина Лисак;

«Міс Успіх» – Вероніка Григоренко;

3-є місце – Олена Потєшина;

2-е місце – Анна Жаркова;

«Міс МАУП-2016» –  Ірина Дьячковська.

Вітаємо красунь!

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: