Про Академію

Меню

«Міс Президентського університету МАУП»

27 Лютого 2007 16:34

Цими днями в Міжрегіональної Академії управління персоналом відбувся конкурс «Студентська красуня Президентського університету МАУП - 2007».

В ньому взяли участь 12 конкурсанток.

Дівчата змагалися в п’яти номінаціях. Перша з них  – «Візитка рідного краю», коли протягом 2-3 хвилин потрібно було представити колорит та специфіку рідного краю. При цьому дозволялося використовувати підібрані учасницями відеоматеріали та музичний супровід. У ІІ конкурсі «Весняні фантазії» стояло завдання продемонструвати власні таланти та здібності (хореографія, декламація, вокальні, поетичні, інші вміння). Дівчата також змагалися в номінаціях «Пляжний сезон», «Вихід у вечірній сукні» та «Королева фото об’єктиву». В останньому потрібно було подати три професійно зроблених фотографії різних форматів.

Заслужену перемогу та титул «Міс Президентського університету МАУП» здобула Катерина Гурдіна (Інститут Менеджменту економіки та фінансів). Звання віце-міс вибороли Стелла Гусейнова з інституту Лінгвістики (ІІ місце) та Оксана Циганчук з Інституту соціальних наук (ІІІ місце).

Тріумфаторки продовжать змагання у фінальному конкурсі за звання «Міс МАУП – 2007», що відбудеться 6 березня у Народному Домі.

Нагороди переможцям вручала директор Департаменту позанавчальної роботи МАУП Людмила Біжик. Насамкінець, усі члени журі подякували учасникам за подароване свято та побажали конкурсантам якнайбільше перемог, творчих звершень та наснаги.

Поділитися посиланням: