Про Академію

Меню

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЛЮДЕЙ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ У МАУП

06 Грудня 2010 11:57

З нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями і Дня Святого Михайла, який є покровителем інвалідів, у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся благодійний концерт і виставка картин українських художників.

Міжнародний день людей з обмеженими можливостями був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН 3 грудня 1992 року з метою дотримання прав інвалідів та їхньої участі у житті суспільства. У 2006 році ООН прийняла конвенцію про права інвалідів, а 2008 вона набула чинності. Конвенція націлює всіх нас на сприйняття інвалідності, як питання перш за все моральної гармонії цих людей зі світом, а не тільки питання медичного забезпечення, благодійності та залежності від оточення. В Україні діють багато законів, що стосуються інвалідів, але справа не у законах, а у їхньому виконанні, а також у підтримці кожного з нас, на яку чекають люди з обмеженими можливостями. Адже ці люди – яскраві сильні особистості, що доводить зокрема Олімпіада в Пекіні 2008 року, де врожай українських пара олімпійців склав 74 медалі. Тож кожна людина з обмеженими можливостями у нашій державі має отримувати гідну підтримку.

Благодійний концерт з вітальним словом відкривав президент Міжнародного благодійногофондусоціально-правового, економічного захисту і трудової та медичної реабілітації інвалідів і мало захищених соціальних верств населення "Святого Великомученика і цілителя Пантелеймона" Олександр Починок. У своєму зверненні до аудиторії гість побажав усім здоров’я і благополуччя, а також наголосив на тому, що такі організації як благодійний фон переважно тримаються на ініціативі, тож без підтримки людей, без допомоги волонтерів громадським організаціям не обійтися. Тож Олександр Олександрович запросив усіх молодих людей, хто має бажання і добру душу, до співпраці у сфері допомоги людям з обмеженими можливостями.

Зі словами вдячності звернулася до учасників акції, організаторів та представників благодійного фонду заступник начальника управління у справах сім‘ї, молоді та спорту Голосіївської районної у місті Києві державної адміністрації Вікторія Галайдюк, підкресливши необхідність підтримки інвалідів громадськими і державними районними організаціями, а також важливість проведення благодійних акцій за участі небайдужої студентської молоді.

Участь у благодійному концерті взяли виконавці з навчальних закладів Голосіївського району, зокрема, з Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, Київського транспортно-економічного коледжу, Київського інституту музики імені Глієра тощо.Серед представлених на сцені МАУП концертних номерів були і співи, і танці, і пантоміма, що нікого з глядачів не залишили байдужими.

В рамках акції з нагоди дня інвалідів у читальних залах Бібліотечно-інформаційного центру МАУП імені Ярослава Мудрого представлена експозиція картин відомих українських художників: Віктора Гайдука, Миколи Бортнікова, Володимира Матюшенка, Семена Бондаренка та інших.

  

Поділитися посиланням: