Меню

Міжнародний день студента в МАУП

18 Листопада 2008 10:32

17 листопада в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулось урочисте святкування Міжнародного дня студента. Це свято молодості, краси та завзяття. Усміхнені та радісні обличчя студентів Академії надавали цьому дню урочистості, піднесеності та святковості. Протягом дня студенти отримували поздоровлення один від одного. Не залишилось осторонь і керівництво МАУП, яке привітало своїх вихованців.

Розпочав свято, привітавши всіх присутніх? ректор МАУП Микола Головатий: «Красиві, молоді, веселі. Мені приємно вас бачити та привітати усіх студентів від імені ректорату з Міжнародним днем студента та подякувати кожному з вас за проявлену ініціативу і захист інтересів української освіти! Щиро вдячний усім студентам за сумлінне навчання та відстоювання інтересів Академії! Бажаю вам щастя, здоров’я, успіхів, великого взаємного кохання, сімейного благополуччя, щоб ви кохали та були коханими! Нехай вас усіх Бог береже!»

Велике значення в організації цього свята належить департаменту позанавчальної роботи та Студентській раді Академії. Кращих студентів цього дня було відзначено високими академічними нагородами за активну участь у житті МАУП, громадську діяльність та значні досягнення у навчанні і науковій діяльності.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт за участі студентських колективів МАУП. Свої святкові номери подарували виступи команд КВК, пісенного колективу «Глорія», які організовані в МАУП.

Поділитися посиланням: