Про Академію

Меню

Міжрегіональна Академія управління персоналом та Global Campus TV

06 Березня 2013 14:17

Програма міжнародної компанії Global Campus TV про Міжрегіональну Академію управління персоналом транслюватиметься на національному турецькому телебаченні SKY Turk 360 у рамках програми "Снігова казка в Росії та Україні", ініційованої Асоціацією Східно-Європейських Університетів.

Global Campus TV – це міжнародна компанія, медіа-партнер Асоціації Східно-Європейських Університетів, яка випускає програму про вищі навчальні заклади світу. На ряду з американськими, канадськими та європейськими вузами тепер стоять і українські. Одним з яких є МАУП.

Знімальна група Global Campus TV побувала на Дні відкритих дверей у даному ВНЗ, поспілкувалася зі студентами з Туреччини, які успішно навчаються в Академії, побувала на їхніх заняттях та оцінила хорошу інфраструктуру навчального закладу, яка створена спеціально для організації комфортного навчання та самореалізації студентської молоді.

Подібні сумісні проекти є дуже важливими для інтеграції вищих навчальних закладів України у всесвітній освітній простір та їх подальшого розвитку в умовах глобалізаційних процесів.

 

Юлія Цесаренко

Поділитися посиланням: