Про Академію

Меню

Міжрегіональна Академія управління персоналом відсвяткувала своє 20-ліття

03 Квітня 2009 16:21

У ці дні, Міжрегіональна Академія управління персоналом - найбільший недержавний вищий навчальний заклад України, святкує свій 20-річний ювілей. 20 років тому, 3 квітня 1989 року, було створено Київський науково - впроваджувальний центр «Кадри», з якого згодом постав Всесоюзний заочний університет управління персоналом, а з останнього — Академія. Тисячі професорів, докторів наук, доцентів, викладачів та співробітників щодня самовіддано працюють на благо студентства Академії. Сьогодні МАУП — справжній осередок освіти, стрижень українського православ'я та патріотизму в якому панує свобода думки та слова. Освітяни Академії чесно та віддано працюють на благо України, на піднесення авторитету української освіти у світі.

Свято в Академії традиційно розпочалося урочистим молебнем біля каплиці Святого Георгія Побідоносця. Потім під звуки державного гімну України на Площу знань внесли прапори України, МАУП та МКА.

З ювілеєм усіх присутніх привітав засновник Міжрегіональної Академії управління персоналом, мудрий керівник і талановитий організатор, професор, доктор соціологічних наук, заслужений працівник освіти України, Голова Наглядової Ради МАУП Георгій Щокін: «Академія – це ваша ровесниця, шановні студенти, – така ж молода і така ж красива. Ми вдячні за ваш вибір і пишаємося своїми студентами. Бажаю всім Божої допомоги у ваших справах! Хай щастить!». Щодо секрету успіху навчального закладу Георгій Щокін зазначив: «Академія досягла успіху завдяки новаціям, які були притаманні колективу МАУП, і я як засновник Академії дуже щасливий, що МАУП була і залишається першою серед недержавних закладів освіти України».

Своїми думками щодо 20-річного ювілею поділився ректор МАУП Валерій Захожай: «Ювілей – це певною мірою, звіт колективу перед собою і громадськістю, перегляд життєвої 20-річної траєкторії невгамовного творчого пориву. І Академії є про що звітувати нині, оглядаючись на день вчорашній».

Для нинішніх студентів Академії, які обрали Академію своїм домом на найближчі роки, цей день – справжнє свято. Голова Студентської ради Мирослав Цибулюк зазначив, що відтоді, як він став студентом МАУП, у нього жодного разу не з’явилося сумнівів у правильності свого вибору: «Я переконався, що зробив правильний вибір, адже тут досконала наукова база, високий професійний рівень професорсько-викладацького складу, а головне - навчання нерозривно пов’язане з виховною роботою, що дає можливість кожному проявити власні здібності». Переможниця конкурсу «Студентська красуня МАУП-2009» Анастасія Іванцова, вже студенткою першого курсу досягла певних вершин: «МАУП – це такий навчальний заклад, де можна і навчатися, і відпочивати з користю – проявити себе у будь-якій сфері творчості».

Усім відомо, що МАУП — це не лише навчальний заклад, великий колектив, розгалужена організація, — передусім це обдаровані і цікаві люди, прогресивне студентство, і свої неабиякі здібності вони проявляють не лише в роботі, а й під час відпочинку. У подарунок працівникам, студентам і керівництву МАУП юні таланти Академії та співробітники підготували справжнє свято.

Вранці, 3 квітня, на Площі Знань стартував фестиваль – марафон художньої творчості, інтелектуальна гра «Універсальний студент». На спортивних майданчиках проходили змагання з футболу, волейболу, настільного тенісу та армрестлінгу, стартували «Козацькі забави».

Презентації мистецьких студій та спортивних секцій показали, що в Академії навчається талановита й активна молодь, а свідченням цього стали блискучі виступи всіх учасників змагань. Традиційно, кращих переможців було нагороджено грамотами, але найкращим дарунком був святковий настрій та відчуття єднання, що панувало в Академії цього дня.

Продовження свята проходило у кіноконцертній залі «Україна», де відбулася урочиста церемонія привітання співробітників, які не просто пов’язали свою долю з МАУП, а й уклали яскраві камінці власної творчості у її красиву та струнку будову. Вручення почесних грамот і нагород проводив засновник Міжрегіональної Академії управління персоналом, Голова Наглядової Ради МАУП Георгій Щокін. Він вручив грамоти та нагороди Міжнародної Кадрової Академії у номінаціях «Почесний професор», «Почесний доктор» та «Почесний академік», медалі «За ефективне управління» та «За заслуги в освіті» керівникам київських, регіональних та закордонних структурних підрозділів.  Талановиті студенти Академії порадували всіх присутніх яскравим святковим концертом.

Урочистий прийом почесних гостей, керівників навчальних підрозділів та співробітників відбувся у конференц-залі Президії Академії наприкінці дня. Привітати Академію з ювілеєм прийшли численні почесні гості, зокрема: народний депутат Левко Лук’яненко, консультант прем’єр-міністра України Костянтин Ващенко, заступник голови Київської міськдержадміністрації Михайло Голиця, керівники Голосіївської та Деснянської райдержадміністрацій. Георгію Щокіну було присуджено звання «Почесного громадянина» Голосіївського району м. Києва. Від чисельних представників дипломатичного корпусу з вітальним словом до присутніх звернувся Надзвичайний і Повноважний  Посол Азербайджану в Україні Пан Талят Мусеіб огли Алієв. Відомі студенти-спортсмени - Василь Вірастюк, Іріні Мерлені, Антон Бочкарьов, Олексій Задніпряний також прийшли привітати свою Альма-матер.

За двадцять років суспільного визнання Академія має безліч заслуг і нагород. Але найбільшим успіхом завжди будуть здобутки її студентів у науці, освіті, громадській діяльності. Серед вихованців МАУП - народні депутати, державні діячі, успішні бізнесмени, відомі спортсмени, науковці, підприємці, дипломати. Більшість випускників МАУП знаходять своє місце в житті, і їхні маленькі та великі перемоги – найбільший успіх МАУП, вищий за усі ордени та звання, яких удостоєна Академія.

Високі показники МАУП у системі вітчизняної освіти, досягнення її співробітників та педагогів, особисті здобутки студентів Академії є результатом плідної та копіткої праці великого і дружного колективу, ознакою всебічного розвитку МАУП як найбільшого недержавного навчального закладу України, що сумлінно працює на піднесення авторитету вітчизняної освіти у світі.

Тож нехай наступні роки у цих стінах будуть ще кращими, а перемоги – масштабнішими!

Нехай щедра доля подарує Академії талановитих колег і соратників.

Многая літа усім, для кого ім’я - МАУП - звучить радісно і світло.

Віват, Академія!

Поділитися посиланням: