Молебень на перемогу

16 Липня 2010 15:54

Сьогодні в Міжрегіональній Академії управління персоналом відбувся молебень за футбольну збірну команду «МАУП», яка представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи з футболу у Варшаві.

На урочисту службу зібрались представники ректорату, дирекція інститутів, викладачі тощо.

Завідувач кафедри православної культури та теології протоієрей Діонісій Мартишин зазначив: «Кожен раз, коли ми долаємо внутрішні перешкоди, ми звершуємо і духовне спасіння, перемогу над своїми гріхами. Тому, звертаючись до Бога, потрібно пам’ятати, що, ми звершуємо і духовне спасіння. В цей день ми молимося не лише за перемогу на футбольному полі, ми молимось за те, щоб Господь дарував силу нашим студентам перемагати всі внутрішні складнощі, протиріччя, гріхи. Нехай перемога завжди лунає у їхніх серцях – перемога Духу, свободи, інтелектуального та духовного зростання».

Стосовно організації поїздки на змагання зазначив директор департаменту фізичної культури та спорту Мирон Ільницький: «Вже п’ятий рік футбольна команда «МАУП» бере участь у Чемпіонаті Європи з футболу серед ВНЗ. В Україні ми являємось лідерами серед інших студентських футбольних команд. Зараз футболісти знаходяться на навчально-тренувальному зборі в м. Золотоноша і на момент молебню тримаю свічки і читають молитви. Бог з нами».

Бажаємо футбольній команді «МАУП» щасливої дороги та перемоги! Всі студенти на дружній колектив МАУП вболівають за вас!

Поділитися посиланням: