Про Академію

Меню

Молоді вчені МАУП взяли участь у конференції з менеджменту адміністрування

03 Травня 2012 14:03

Днями у МАУП відбулася V студентська конференція, присвячена темі „Менеджмент адміністрування: тенденції розвитку”. У конференції взяли участь молоді вчені, магістри та студенти Інституту менеджменту та бізнесу імені Богдана Хмельницького.

До складу почесної президії конференції увійшли: заступник директора Інституту менеджменту та бізнесу доктор філософії в галузі ділового адміністрування Тетяна Самойленко, директор Центру організації наукової роботи кандидат технічних наук Анатолій Ігнатенко, заступник завідуючого кафедри адміністративного менеджменту кандидат педагогічних наук Наталія Терещенко та інші.

З вітальним словом до учасників наукового зібрання звернулася директор Наукового інституту міжнародної освіти та проблем управління доктор педагогічних наук Надія Чернуха: „Головним пріоритетом сучасного освітнього простору є євро інтеграція, наближення національної системи освіти до європейських стандартів, активна участь України у Болонському процесі. Ще одним з пріоритетів є наукова діяльність студентів і магістрів, адже саме вона відрізняється інноваційністю, дискусійністю, пошуком тих ефективних результатів наукової діяльності, які можуть впливати на практичну діяльність в різноманітних галузях народного господарства”. Надія Миколаївна висловила сподівання, що активна наукова позиція молодих науковців, аналіз наукових тенденцій у різних галузях допоможе бути успішним у навчанні і здобутті професії.

Для наукових доповідей студенти обрали актуальні та цікаві теми. Так, Анна Ковбасюк, яка навчається за спеціальністю „адміністративний менеджмент”, досліджувала формування медіа-іміджу молодіжної громадської організації, складники та джерела впливу на цей процес, особливості створення позитивного іміджу організації. У свою чергу, Оксана Зіневич обрала для свого дослідження складне явище корпоративної етики, її зв’язок з корпоративним менеджментом та корпоративними цінностями. Тему «Сучасні напрями удосконалення та стабільності життя підприємства» представила науковому зібранню Галина Вальчук. Серед тем, які обговорювалися під час наукового зібрання були лідерство і влада і діяльності менеджера, значення мотивації для процесу управління, соціально-психологічний клімат в колективі тощо.

Молоді науковці показали високий рівень фахової підготовки та обізнаності в галузі обраної теми, учасники зібрання почули багато плідних думок та прогресивних ідей від доповідачів конференції.

Поділитися посиланням: