Про Академію

Меню

Молоді юристи Інституту права МАУП отримали дипломи

21 Вересня 2009 12:52

Днями в МАУП відбувся урочистий випуск студентів Інституту права ім. князя Володимира Великого. Близько ста молодих юристів отримали путівку в життя, свідченням якої став диплом спеціаліста, п’ятеро випускників отримали дипломи з відзнакою.

На урочисті збори, присвячені врученню дипломів, прийшли їхні  педагогічні наставники: ректор МАУП Валерій Захожай, директор Інституту права Анатолій Подоляка, перший заступник директора Микола Курко, заступник директора із загальних питань Володимир Папруга, декан факультету заочних форм навчання Юрій Ящуринський та інші.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор Міжрегіональної Академії управління персоналом Валерій Захожай: «У складний для нашої країни час, ваша спеціальність вкрай потрібна. Успіхів вам у професійній діяльності. Наша праця втілена в вас, і де б ви не були, ви завжди залишитесь маупівцями».

Успіхів побажав своїм випускникам директор Інституту права Анатолій Подоляка: «Кажуть, що час не можна зупинити, і це дійсно так. Здається нещодавно ви були першокурсниками, а сьогодні вже випускники. Сьогодні ви зараховуєтесь до юристів України, маємо честь пишатися вами».

І не залежно від того, у якій сфері правничої діяльності працюватимуть сьогоднішні випускники: в органах державної влади, в судових та правоохоронних органах, в адвокатурі чи нотаріаті, вони згадуватимуть МАУП з вдячністю, оскільки це не лише їхня альма-матер, яка дала знання і професійні навички, але й місце, де розквітла їхня юність, де вони мали можливість розвивати свої таланти і проводити час з користю.

Щиро вітаємо випускників і твердо віримо, що здобуті знання дадуть можливість досягти їм поставлених цілей та нових звершень на професійній ниві.

Поділитися посиланням: