Про Академію

Меню

Молоді юристи Інституту права МАУП отримали дипломи

25 Вересня 2008 09:54

24 вересня у МАУП відбувся урочистий випуск студентів денної форми навчання Інституту права ім. князя Володимира Великого. Це свято і смутком, і радістю дзвенить, адже студенти покидають стіни навчального закладу, який за 5 років став для них рідною домівкою. 79 випускників досягли освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» і отримали відповідні дипломи (4 з яких з відзнакою). Академія підготувала нових фахівців зі спеціальностей «Комерційне та трудове право», «Міжнародне комерційне право», «Фінансове та банківське право».

На врученні були присутні: директор Інституту права ім. князя Володимира Великого Анатолій Подоляка, завідувач кафедри комерційного та трудового права Борис Беззуб, завідувач кафедри трудової діяльності Геннадій Семаков та ін. В цей день звучали найкращі вітання на адресу випускників від їхніх викладачів, які ділилися своїми знаннями, вміннями, досвідом, формували такі риси, як людяність, принциповість, наполегливість. Анатолій Подоляко наголосив на тому, що випускники – майбутнє України, яке змінить життя на краще, адже у сьогоднішньому політичному житті панує повний хаос, і ніхто крім молодої плеяди професійних фахівців не зможе навести лад у нашій країні. Борис Беззуб побажав випускникам мати гаряче серце, холодну голову і чистіі руки. І підтвердив, що юристів багато не буває, бо вони – інженери людських душ. Геннадій Симаков звернувся до випускників, як до колег: «Якщо Ви бажаєте зробити кар’єру – все у Ваших руках».

У добру путь, шановні випускники! Нехай знання, здобуті в Академії, будуть постійними супутниками на шляху до професійних вершин! Наполегливості та натхнення!

Поділитися посиланням: