Про Академію

Меню

Молоді юристи стають на професійну стежку

26 Травня 2008 10:22

Вітчизняна професійна юридична нива поповнилася ще декількома кваліфікованими фахівцями: 82 студенти Інституту права Міжрегіональної Академії управління персоналом по успішному завершенні навчання отримали дипломи спеціалістів. Студенти стаціонару здобували освіту за спеціальностями «Комерційне та трудове право», «Фінансове та банківське право», «Міжнародне комерційне право».

Привітав випускників та вручив їм документи про освіту перший заступник директора Інституту права Микола Курко. Від імені керівництва МАУП він висловив задоволення вихованцями Інституту, побажав подальших успіхів у професійній діяльності. П’ятеро студентів Академії неабияк виявили себе у навчанні, тож вони отримали дипломи з відзнакою.

Впродовж тривалого часу в Україні юридичні кадри готувалися переважно для державних та правоохоронних органів. На сучасному етапі є нагальна потреба в переорієнтації та підготовці юристів для приватної сфери діяльності. Необхідність розбудови України, як незалежної правової держави, вимагає нового принципового підходу до проблеми докорінного поліпшення правової роботи серед населення, а отже, і підготовки юридичних кадрів для суб’єктів господарювання. Ці питання успішно вирішує Інститут права імені князя Володимира Великого найбільшого недержавного вищого навчального закладу – Міжрегіональної Академії управління персоналом. Підготовку фахівців з напряму «Право» тут здійснюють з 1999 року.

Поділитися посиланням: