Про Академію

Меню

«Молодий підприємець року» - нагороди МКА

17 Жовтня 2006 10:36

Міжнародна Кадрова Академія (МКА) вперше взяла участь у III Всеукраїнському конкурсі «Молодий підприємець року» у якості офіційного партнера. Представники МАУП увійшли також до експертної ради конкурсу.

Мета конкурсу - сприяння впровадженню освітньої, наукової, культурної діяльності з метою залучення молоді до підприємництва, підвищення рівня правової та економічної освіти молоді та підприємців, науковий розвиток ринкової економіки, залучення молодих підприємців до участі у громадському житті, сприяння поширенню підприємницького світогляду, поглиблення демократії та захист інтересів своїх членів.

16 вересня 2006 року в Українському домі відбулась церемонія нагородження переможців конкурсу, який проводився на виконання Національної програми сприяння розвитку малого підприємництва в Україні у 2006 році, Загальнодержавної програми підтримки молоді на 2004-2008 роки та з метою підтримки та розвитку підприємницької діяльності серед молоді.

Організатори конкурсу - Рада молодих підприємців України, міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва.

Міжнародна Кадрова Академія нагородила переможця конкурсу у номінації «Малий та середній бізнес» Ігоря Філіпа, керівника ТОВ «Факультет» (м. Дніпропетровськ), Золотою медаллю «За ефективне управління», а директор ТОВ «Школа продуктивності» Андрій Врублевський, який посів друге місце, отримав запрошення на навчання у МАУП із 15 % знижкою.


Міжнародна Кадрова Академія.

Поділитися посиланням: