Музика – велич людства!

26 Жовтня 2012 10:32

У МАУП пройшов 10-й Всеукраїнський конкурс студентської авторської пісні „Студентська осінь – 2012”

Барвиста осінь, яскрава і пригожа.
В ній розмаїття кольорових гам.
Вона на дивну й мудру казку схожа,
Оновлює щодня пейзажі нам…

Ось вона, довгоочікувана осіння мить, бездонна синява небесна, і сонце ще тепло нам шле згори. У цю чарівну пору, вже десятий рік поспіль, у МАУП пройшов Всеукраїнський конкурс студентської авторської пісні „Студентська осінь – 2012”.

До складу почесного журі увійшли:

Анна Кольберт– директор продюсерського центру “ARTmusicUA”, засновник, директор творчого центру“Gloria”;

Ірина Прокопенко– Провідний викладач хору та вокалу музичної школи №13 ім. М.І. Глинки;

Людмила Біжик– Проректор з виховної роботи та довузівської подготовки МАУП;

Стелла Гусейнова– Володарка титулу «Золотий голос Академії;

Оксана Гончарова– «Віце-міс МАУП – 2006», володарка титулу «Золотий голос Академії.

  

Традиції доводять: наші студенти талановиті в усьому! У цьогорічному конкурсі взяли участь студенти ЕПТ при МАУП, Деснянського ЕПТ при МАУП, Інституту соціальних наук і самоврядування, Інституту міжнародних відносин та лінгвістики, Інституту міжнародної економіки, фінансів та інформаційних технологій. Завітали до Києва і представники Чернігівського інституту МАУП. Приємною несподіванкою став виступ Кирила Каплуновського, студента Київського Вищого музичного училища ім.. Глієра.

Цьогоріч лунали пісні не лише студентського авторства, а й добре всім відомі композиції: „Зелен клен”, „Чорнобривці”, „Под небом Лондона”, „Город золотой”, „Три зорі” та навіть такі світові хіти як “Feelinggood” у чарівному виконанні студентки ІМЕФІТ Анастасії Кравченко та “Goldeneye”, у виконанні дуету студенток ІМВЛ Марії Нижник та Марини Пхіденко.

Першою скрипкою виступив Олексій Нікітенко з Чернігівського інституту МАУП, виконавши пісню „Любовь уходит” юного автора Могоровського Олександра. Далі виступили студенти ЕПТ при МАУП Світлана Вєтрова та Нікіта Усенко із піснею „Кохання”, яка принесла Нікіті друге місце в номінації „Авторська пісня”.

Зірвав шквал бурхливих оплесків наш гість із музичного училища. Своїм чуттєвим, емоційним та професійним виконанням пісень „Ти моя” та „Помолимся за родителей” Кирило Каплуновський не залишив байдужим жодне серце у залі.

Лунали і пісні у виконанні наших іноземних студентів – Алілі Парвіна та Хоссейна Мірзаголі. Радували глядачів та суддів своїм співом і гурти, зокрема тріо „Фарс-мажор” із композицією „Я люблю Питер” та гурт у складі Юлії Питручак, Яни Пилипчук і Олександра Тихоненка із ліричною піснею „Квітка-душа”.

Не обійшлося цього дня і без сенсацій. Прямо бід час концерту був створений новий дует, який став відкриттям для присутніх і самих учасників дуету. Дебютувати разом Кирило Каплуновський та Анастасія Кравченко вирішили романтичною композицією „Лунная мелодия”. Цей „прорив року” судді відзначили першим місцем у номінації „Дует”!

Складною та кропіткою була процедура присудження премій. А загалом місця між учасниками судді вирішили розподілити наступним чином:

„Тріо” – ІІ місце в номінації отримали Юлія Питручак, Яна Пилипчук і Олександр Тихоненко, ЕПТ при МАУП;

 

„Дует”:

·         І місце – Кирило Каплуновський та Анастасія Кравченко;

·         ІІІ місце в номінації отримали Дана Куроченко та Яна Івашко, ЕПТ при МАУП.

 „Кращий текст”:

·         І місце – Олександр Могоровський, м. Чернігів.

·         ІІ місце – Нікіта Усенко, ЕПТ при МАУП;

І місце в номінації „Авторська пісня” отримав студент ІСН та самоврядування МАУП Хоссейн Мірзаголі.

„Естрадна пісня”:

·         І місце – Яна Пилипчук, ЕПТ при МАУП;

·         ІІ місце – Олексій Нікітенко, Чернігівський інститут МАУП;

·         ІІІ місце – Тетяна Шевченко, Деснянський ЕПТ при МАУП.

 „Вокал”:

·         Гран-прі – Кирило Каплуновський, Київське Вище музичне училище ім.. Глієра;

·         І місце – Анастасія Кравченко, ІМЕФІТ МАУП;

·         ІІ місце – Олександр Тихоненко, ЕПТ при МАУП;

·         ІІІ місце – Алілі Парвін, ІМВЛ МАУП.

Що ж, вітаємо переможців, щиро дякуємо всім за участь та бажаємо не зупинятися на досягнутому! Йти вперед та не зраджувати мрії!

Пісня – наша душа, наша мрія; у ній – несподіване щастя, і перша сльоза, і радість, і смуток юних сердець! Як казав великий німець Йоганн Гете, „велич мистецтва яскравіше за все проявляється в музиці”, - тож хай музика розкриває найвеличніше у наших серцях!

Юлія Цесаренко

Поділитися посиланням: