Про Академію

Меню

На чемпіонаті світу з вільної боротьби в Москві змагаються студенти МАУП

09 Вересня 2010 16:00

5 вересня у Москві розпочався чемпіонат світу з вільної боротьби. Українська збірна на ньому представлена у повному складі та виступає у всіх вагових категоріях. Основний кістяк команди становлять студенти та випускники Міжрегіональної Академії управління персоналом.

У змаганнях з вільної боротьби серед чоловіків честь країни та Академії відстоює триразовий чемпіон Європи, срібний призер Олімпіади в Пекіні, призер чемпіонату світу Василь Федоришин (60 кг). У ваговій категорії до 84 кг виступає чемпіон світу, призер чемпіонату світу та Європи Ібрагім Алдатов. Срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів, чемпіон Київського Міжнародного турніру Микола Айвазян змагається у ваговій категорії до 55 кг.

У змаганнях серед жінок виступають: віце-чемпіонка Європи Ірина Харів (55 кг), призер світових та континентальних першостей Наталія Синишин (59 кг) та ще одна чемпіонка Європи Мар’яна Квятковська (63 кг). Цього року Ірина та Мар’яна стали чемпіонками України у своїх вагових категоріях.А влітку дівчата показали чудові результати на представницькому турнірі з вільної боротьби «PolandOpen» в Польщі. На змаганнях Мар’яна впевнено дійшла до фіналу. Чотири перемоги на килимі - і золота медаль цьогорічної "Poland Open" у категорії до 63 кг належить нашій борчині. Ірина Харів також показала непогані результати у Польщі - здобула бронзу.

Сьогодні в Москві буде розіграно три комплекти медалей серед жінок, в категоріях, до 55 кг, 59 кг та 63 кг. Україну будуть представляти віце-чемпіонка Європи Ірина Харів, чемпіонка Європи і призер світових та континентальних першостей Наталія Синишин, і ще одна чемпіонка Європи Мар'яна Квятковська.

Тож будемо вболівати за наших спортсменів і чекати лише перемоги.