Про Академію

Меню

На конкурсі «Краса Голосієва» студентів МАУП визнали найталановитішими та найвеселішими

28 Квітня 2014 11:04

24 квітня відбувся 10-й ювілейний конкурс краси «Краса Голосієва». Цьогоріч за звання «Містер та Міс Голосієва» змагалися 18 фіналістів з дев’яти вищих навчальних закладів, які розташовані на території Голосіївського району м. Києва.

Найкрасивішу дівчину та найгарнішого хлопця обирали партнери конкурсу: Модельне агентство “Олег і Єва”, ресторанний комплекс “Двор Голосеевский и Карусель клуб”, благодійний фонд “Рідне місто моє”, студія фотографії “Біфото” та інтернет-магазин незвичайних і оригінальних подарунків “WOW SHOP”, Київський дельфінарій “Немо”.

Журі оцінювало не тільки зовнішність дівчат, але й багатий внутрішній світ учасниць з власними амбіціями, вміннями та навичками.  Серед хлопців пріоритетними ознаками справжнього фаворита були такі якості, як мужність, стриманість та гарне почуття гумору.

Свято краси розпочалося конкурсом «Візитна картка», в якому учасники презентували себе. У другому змаганні «Грація», містери та міс чимдуж витанцьовували, демонстрували відчуття ритму та музики. Третім конкурсом був «Коронний номер», де кожен учасник показував свій найкращий талант.  Справжні джентльмени та леді крокували на «Дефіле у вечірніх сукнях та костюмах».

За підсумками проведеного свята красуня МАУП Катерина Агафонова стала першою у номінації  «Міс Талант», а студент МАУП Володимир Менщик отримав номінацію «Містер Посмішка».   «Красунею Голосієва» була обрана студентка Київського національного лінгвістичного університету Олександра Бабенко. «Містером Голосієва» став студент Національного університету біоресурсів і природокористування України Іван Ровенко.

Після завершення свята конкурсанти були нагороджені цінними призами від  спонсорів заходу.

 

Ольга Коробій

Поділитися посиланням: