Про Академію

Меню

На кубку Європи з рукопашного бою студенти МАУП отримали золоті медалі

13 Квітня 2010 14:09

В період з 17 по 20 березня цього року в Голландському місті Дальфсен відбувся кубок Європи з рукопашного бою та контактного карате IBF (InternationalBudoFederation). Це традиційний кубок, в якому збірна команда МАУП, що складає основу національної збірної України, щороку бере участь. Тобто, це другий за значенням турнір після чемпіонатів світу та Європи.

У складі збірної команди були студенти з Міжрегіональної Академії управління персоналом: Антон Бочкарев з Інституту права імені Володимира Великого, Олексій Задніпряний та Дмитро Безверхий з Інституту міжнародних відносин та лінгвістики ім. Аверроеса. Знаменним на цьому турнірі є те, що вперше в Європі рукопашний бій як вид спорту офіційно вписаний до статуту Міжнародної організації IBF (InternationalBudoFederation), яка раніше культивувала тільки контактне карате, а зараз займається і рукопашним боєм.

На цьому змаганні Антон Бочкарьов та Олексій Задніпряний виступали і в рукопашному бою, і в контактному карате, Дмитро Безверхий – лише в контактному карате.

Результати змагання були відмінними. У ваговій категорії до 90 кг Антон Бочкарьов провів три відмінні бої і в результаті здобув перше місце з рукопашного бою. А в карате результати були іншими, але також призовими – програш німецькому спортсмену та заслужена бронзова медаль.

Олексій Задніпряний провів два переконливі бої з рукопашного бою, (вагова категорія до 70 кг) та здобув заслужене золото. У змаганні з карате на додатковому часі Олексій зрівняв рахунок, а коли дійшов час до першої технічної дії – нанесення першого удару - він, нажаль, поступився місцем Голландському спортсмену. Це був практично рівний поєдинок.

Дмитро Безверхий змагався лише з контактного карате – показав відмінні результати у ваговій категорії до 60 кг – здобув перше місце. Всі чотири бої молодий та перспективний Дмитро виграв зі значною перевагою. У фіналі він зустрівся із українським спортсменом Віктором Сивоконенком із Донецька.

Задоволений досягненнями своїх підопічних тренер збірної України з рукопашного бою, директор Навчального центру особистої безпеки людини та національних одноборств Ігор Шаров. Про особливості проходження змагань Ігор Олександрович зазначив наступне: «Загалом я задоволений результатами цього змагання. Звітно, є певні, нюанси, над якими потрібно працювати, відпрацьовувати нові технічні прийоми, щоб був ріст та розвиток спортсменів. Особлива подяка від усієї збірної команди МАУП та Національної збірної команди України з рукопашного бою заступнику Голови Наглядової Ради МАУП Ростиславу Георгієвичу Щокіну за активну підтримку спортивного життя взагалі, та рукопашного бою зокрема. Від всього Навчального центру особистої безпеки людини та національних одноборств хотілось би відмітити роботу філій МАУП, керівників, які очолюють направлення рукопашного бою та подякувати за їх спільні старання. У Кіровоградському інституті МАУП це суддя міжнародної категорії Іванов Ігор Михайлович, який привіз на змагання кілька гарних спортсменів і вони зайняли призові місця. У Донецькому інституті МАУП рукопашний бій очолює Юрій Вікторович Сивоконенко, що прекрасно показав себе як спортсмен і як тренер».

Крім того, в рамках Європи відбувся конгрес IBF на якому обговорювалось проведення Чемпіонату Європи з рукопашного бою та карате, яке відбудеться в Києві в жовтні цього року. Велика кількість країн: Бельгія, Німеччина, Голландія, Білорусь, Польща та інші дали підтвердження, що прибудуть на Чемпіонат Європи. Тож зараз команда з рукопашного бою наполегливо готується на Чемпіонат Європи, щоб і на цьому змаганні вибороти золоті медалі.

Поділитися посиланням: