На ниві духовного просвітництва

09 Грудня 2013 14:11

Духовно-просвітницький Центр імені Святих Апостолів МАУП за підтримки галереї-різниці «Чудотворні ікони Афону» видав навчальний посібник Чопея Богдана та протоієрея Діонісія Мартишина «Основи соціального вчення Руської Православної Церкви».

У науковій праці розглянуті питання духовної, економічної, політичної та соціальної діяльності православного християнина у світлі соціального вчення Православної Церкви. Навчальний посібник висвітлює найактуальніші аспекти зв’язків духовного життя християнина з іншими сферами життя людини, пострадянського суспільства, розкриваються соціально-психологічні, політичні особливості основних суб’єктів і учасників соціальних процесів. У пропонованому навчальному посібнику соціальне вчення Церкви подається як самостійна богословська, філософська та соціальна дисципліна, що має свою актуальність та затребуваність суспільним буттям на початку XXI сторіччя.

Книга буде цікавою для викладачів світських та духовних навчальних закладів, викладачів парафіяльних катехізаторських недільних шкіл, аспірантів, політичних діячів, соціальних працівників, а також для широкої читацької аудиторії, що цікавиться життям Православної Церкви.

Поділитися посиланням: