Про Академію

Меню

Нардеп Андрій Павловський розповів про важливість реформування соціальної сфери

14 Червня 2010 15:53

Днями до Міжрегіональної Академії управління персоналом завітав народний депутат України від БЮТ Андрій Павловський. Наразі Андрій Михайлович – член комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці. Тож у ході своєї розповіді народний депутат здебільшого зосереджував увагу на проблемах соціальної сфери.

Нардеп Андрій ПавловськийНа думку Андрія Павловського, нині в соціальній сфері найбільш болючі проблеми – це бідність і невідповідні норми життя. «У наш час у соціальній сфері відсутні реальні управлінські кроки, а ця сфера потребує кардинального реформування, зокрема первинного розподілу доходів суспільства», - зауважив Андрій Павловський.

Сьогодні люди постійного говорять про інновації, важливість їх застосування у суспільному житті. З цього приводу Андрій Павловський зазначив: «Насьогодні ми маємо таку структуру економіки, яка була започаткована ще за радянських часів. Це застарілі технології 50-х років – хімічна та металургійна промисловість, які у наш час дають 40 % валютного прибутку. І ми всі розуміємо, що у наш час не ці галузі повинні визначати економічний розвиток нашої держави».

Як вважає Андрій Павловський, дешевий газ розбещує політичну еліту, адже тоді не треба робити реальних кроків щодо модернізації економіки: «У наш час олігархи повинні стояти в черзі не на роздачу безкоштовного державного майна, а на сплату податків», - знаходить правильне рішення бютівець.

Щодо проблем оподаткування Андрій Павловський наводить приклад розвинених країн світу, зокрема США, де існує прогресивна шкала оподаткування доходів фізичних осіб, що залежить від суми доходів громадян: «В Україні можна ввести податок, який би був кратний мінімальній зарплаті – чим більші доходи громадян, там більшими мають бути податки», - такі нововведення запропонував Андрій Павловський.

Також з питання оподаткування народний депутат зазначає такий факт, що в інших країнах існує податок на багатство та на предмети розкоші, що стало б доцільним і в нашій державі.

Для присутніх стало актуальним питання щодо підвищення пенсійного віку громадян, на що представник влади відповів: «На мою думку підвищення пенсійного віку громадян – це не правильне рішення, адже більшість людей не доживають до 60-ти років. Навпаки, потрібно вклонитися і віддати належне громадянам, які весь вік віддано та наполегливо працювали».

На згадку про приємну зустріч зі студентами Академії ректор МАУП Валерій Захожай вручив почесному гостю книги видавництва Академії.

Нардеп Андрій Павловський

Поділитися посиланням: