Про Академію

Меню

Народний депутат України чотирьох скликань Іван Заєць зустрівся зі студентами МАУП

06 Жовтня 2009 10:16

Для майбутніх управлінців, яких готує Міжрегіональна Академія управління персоналом, напрочуд важливі знання з модернізації України. Адже молодь – це джерело нових сил та ідей. Тому, щоб детальніше розповісти про основні напрямки модернізації України, до МАУП завітав Іван Заєць.

Іван Олександрович – досвідчений парламентарій, член депутатської фракції «Наша Україна-Народна Самооборона», народний депутат Верховної Ради України І, ІІ, III та IV скликань.

Зустріч була присвячена темі модернізації України.

Що таке модернізація України? Це питання, яке потребує правильної і чіткої відповіді. Тому, розпочинаючи свою розповідь, народний депутат наводить своє розуміння сутності процесу модернізації: «На загальнополітичній мові модернізація – це осучаснення буття української нації, можливість зробити націю конкурентноздатною».

Процес модернізації включає дві складові: інтернаціоналізація форм буття, тобто надання відповідності світовим тенденціям, та повноструктурність всіх галузей, тобто економіки, соціальної сфери, культури тощо. Тому, аналізуючи ці складові, Іван Олександрович вважає за необхідне забезпечити повноструктурність всіх напрямків розвитку держави, що надасть значну перспективність розвитку.

Під час своєї розповіді гість проаналізував розвиток країн західної Європи, з точки зору загальносвітових тенденцій.

У різні часи національна ідея сприймалася і розвивалася по різному. Сьогодні Іван заєць коментує це поняття так: «Національна ідея будь-якого народу виражає Божий промисел щодо його існування на землі. Вона заохочує, спонукає кожного до адекватного життя і задає життєві орієнтири в руслі національного менталітету та культурної традиції народу».

У поглибленні національної ідентичності ключовим поняттям сьогодні, на думку Івана Олександровича, є українська мова як державна мова українського народу. До того ж мовне питання сьогодні стоїть особливо гостро і потребує правильного вирішення.

Як зазначив представник влади - модернізація економіки, соціальної сфери, сфери здоров’я та сфери безпеки забезпечить відновлення української нації, мир і спокій в державі.

Наприкінці зустрічі, Іван Заєць побажав молодому поколінню дбати про своє благополуччя вже сьогодні: «Не чекайте слушної години. Слушна година – завжди».

Поділитися посиланням: